Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kcal táblázatot valaki írna?...

Kcal táblázatot valaki írna? És 1 adag az mit jelent? És valaki írna vagy linket adni egy komplet fogyási tervet, vagy azt hogy lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 163 cm 59 kg és szeretnék lefogyni 10 kg-ot, de lehet elöbb abahagyom igazábol nem a mérleg számít nekem hanem hogy tetszen a tükörben amit látok.
2011. máj. 7. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
sportolj kislány, ne a diétán gondolkozz!
2011. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jól gondolod:)


[link]


egy adag általában 10dkg

2011. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de ne a kalóriákat nézd főként,ne egyél sok szénhidrátot,meg nasit,mozogj többet és simán lefogysz.

a tápanyagok pedig kellenek a szervezetednek.

2011. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mozgás mellett akarok, csak a kajára is figyelnék.
2011. máj. 7. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad semmit sem megvonni a szervezetünktől. Ez nem csak kamaszkorban igaz, amikor fejlődésben vagyunk még, hanem mindig!

Én 7-8 kg-t szeretnék fogyni kb.. Az én tervem a következő:


- Napi 2-2,5 l ásványvíz vagy csapvíz (esetleg tea pl. kamilla, csalán, borsmenta, ízesítés nélkül).

- Naponta 5x kevesebbet enni.

- Sok-sok zöldség, gyümölcs, most már úgy is egyre több zöldség, gyümölcs lesz.

- Sok fehérje, mert ez nagyon fontos a szervezetünknek, pl. tojás, fehér húsok, hal és kevéske vöröshús.

- Szénhidrátot kicsit visszafogni, lehetőség szerint rozsos vagy tönkölybúza kenyeret enni, azt is csak délután 3 óráig. Sima tészta helyett, ha megoldható durumtészta, fehér rizs helyett, barna rizs.

- Amihez csak lehet salátát fogyasztani.

- Nassolnivalókat, cukros üdítőket elhagyni, max. házi sütemény 1-1szelet (azt is ritkán).

- Jégrkém, fagyi helyett házi fagylalt. A friss, megmosott gyümölcsöt leturmixolod, vagy villával összetöröd, egy kis tejjel vagy zsírszegény joghurttal és lefagyasztani.

- Ez mellett pedig jöhet a mozgás. Én itthon fogok tornázni hetente 4x, max. 5x :)


Remélem eredményes lesz!:D

16/L

2011. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!