Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta 20 perc Réka mennyire...

Naponta 20 perc Réka mennyire hatásos? Napi 20-30 percnél nincs több időm tornázni.

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen több, mint a semmi. NEkem igen látványos lett az eredmény már ennyitöl is.
2011. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is Rékára tornázom,nekem bejön és érzem h jó.sztem hatásos.ma pl: 20p popsi és 20p has.10 percet bírtam a comból.de ez mindennap egyre jobb és egyre jobban lehet bírni.Vagy az Alakreform 90 perc is nagyon jó,azt is végigcsinálom de nem mindennap,és néha megpihenek mert lehetetlen egyből végigcsinálni,de az is nagyon jó.Minél többet mozgok annál jobban érzem magam és annál jobban bírom.hajráá.de ha nincs időd annyi,akkor mindennap 20perc is nagyon jó lényeg h mozogj egyél egészségesen.
2011. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jelenleg RR napi 20 perc, másik nap ha van időm Norbi vagy Tatarek dvd-k 30 percben, hétvégén persze több.
2011. máj. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!