Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg-tól szeretnék megszabadu...

10 kg-tól szeretnék megszabadulni júniusig. Mit ajánlotok, melyik a leghatásosabb módszer, ami segíthet?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, erős csontozatú 85 kg. Szeretnék lefogyni 75 kg-ra, akkor éreztem magam jól a bőrömben. Heti 3x 2 órát sportolok, egy óra zsírégetés és egy óra alakformálás. Étkezésben is próbálok odafigyelni, de eddig semmi változás. Kérlek Benneteket, segítsetek ebben. Köszönöm.
2009. márc. 10. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy odafigyelsz az étkezésre?

Eloszor is a legfontosabb a minimum napi 2 liter folyadék, ami vagy zoldtea (este mar nem ajanlott) vagy citromos viz, vagy asvanyviz legyen. Krumpli, teszta, kenyer elfelejtve!!! :) Helyettesitsd a kenyeret puffasztott buza szelettel.

Reggelire egyél puffasztott buzat, csirkemell sonkaval, vagy zsirszegeny turoval. Tizoraira gyümölcs. Ebédre Sali husikaval. Uszonnara rágcsalj el egy almat, vagy repát, vacsira meg feherje, minden mennyiségben.

Nekem ezzel sikerult lefogynom 10 nap alatt 3 kilo, ami nem jott vissza.

sok sikert, remelem segitettem!!!!

2009. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kenyeret elhagytam, csak abonettet meg ilyeneket eszem. Tésztát egyre ritkábban, inni csak vizet iszom, simán megvan a 2 liter/nap. Eddig mondjuk mindent ettem (mármint krumpli, tészta) csak kevesebbet, de akkor ha azt mondod, hogy ez hat, akkor elhagyom őket. Rízst lehet enni, ugye?
2009. márc. 10. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak barnarizst, és keveset
2009. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Ha lehet barna rizst egyel, amugy laktatobb is!!!! Ja es elfelejtettem mondani, hogy a zoldteat a delelotti etkezesek utan fogyaszd! Sok sikert, biztosan nagyon csini leszel.
2009. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elsőtől kérdezném, hogy mit értesz pontosan a vacsira "fehérje minden mennyiségben" -en?
2009. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!