Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A WS - theleshop álltal...

A WS - theleshop álltal reklámozott "Seven Masszázsöv" -et használ valaki?

Figyelt kérdés

[link]

Tudott vele valaki fogyni? Ha igen mennyi idő alatt és hány kg-t? Érdemes megvásárolni? Én 175 cm magas vagyok, 68-70 kg között ingadozom. Már 8 hónapos a kisfiam, sportra nincs nagyon mellette időm. Kimerül a sportom abban, hogy tartogatom, cipelem magammal mindenfele (közel 10kg-s) és babakoc sival sétálunk egy nap minimum 30 percet...


2009. márc. 10. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, meg ne vedd, termeszetesen atveres a dolog! A reklamjaik irto csabitoak, de milliokat koltenek reklamra, hiszen igy adjak el a termekeiket. Az egesz egy beetetes.

Amit tenni tudsz, ha nagyon megakarod venni, megrendeled a TV-bol, es 8 napon belul ingyen visszakuldod nekik penzvisszafizetesre. Indok: semmit nem er.

Mivel TV-bol rendeled, nem tudod megfogni, megnezni pontosan, hogy mirol is van szo, igy el a penzvisszafizetesi garancia. Amikor megrendeled a postakoltseget fizetned kell, azt nem fizetik kesobb vissza neked, csak a termek arat.

En biztos nem vennem meg. Naluk dolgoztam:)))

2009. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de nulla mozgással, úgy, hogy közben egy öv rezeg rajtad szerinted lehet fogyni? A másik átverés az izomstimuláló hülyeség, körülbelül annyit ér, mintha fel le mozgatnád a karodat. Szerencsére vannak hiszékeny emberek, belőlük él a teleshop. Ne tartozz közéjük.
2009. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam néhány hétig, semmit nem ért. Ajándékba kaptam, én biztos nem dobnék ki érte ennyi pénzt. Ne dőlj be semmi ilyen fogyi gépeknek és kapszuláknak! Egyél egy kicsit kevesebbet, de naponta inkább többször keveset. Mozogj egy kicsit, de soha nem étekés után rögtön, mert akkor kezdessz emészteni, hanem utánna 2 órával, mert ha a belső szervezet dolgozik-emészt, akkor a kölső izmok mozgása nem hatékony és ezért megzavarod a táplélék lebomlását is. Legjobb napszak az edzésre délelőtt, vagy kora délután, mert akkor vagy legaktívabb. Tudom, hogy ez munka, suli, háztartás mellett nehéz, de akkor próbálj meg kora este mozogni, de a lényeg, hogy soha nem rögtön étkezés után. Minden mozgás előtt fontos a bemelegítés: keringés légzésszám emelő gyakorlat pl. ugrálások, kb 2 perc, nyújtás kb, 4 perc 8-8-at csinálj minden gyakorlatból, ismét keringés légzés kb 2 perc, ismét nyújtás, is újra keringés. Miután bemelegedtek az izmaid jöhett a fitnesz. Néhány felülés (nem teljes, mert az a gerincet tönkre vágja, hanem félig) kb 30, utánna másik comb, vádli, fenék, ismét has, comd, fenék, vádli (circuit-módszer). Nem kell sokat megcsinálni a gyakorlatokból, mert még nem vagy hozzászokva, elég kb 20-30 (hanem 3-4 naponta emeld a gyakorlat számait). Levezetésként mehetsz szaunába, vagy tekerj magadra zsugorfóliát és mehet a zsírégetés. Elhiszem, hogy ezeket család mellett nagyon nehéz megcsinálni, de sok sikert és kitartást kívánok, mert ha valaki vékony sokkal könnyebb számára az élet, könnyebben tud magára ruhát venni, na és persze a férfiaknak sem jön be a molett nő, esetleg még az akin van mit fogni és nem csontkollekció. Én is fogyni akarok, de még fiatal vagyok (20), csak az én szervezetem hajlamos a hízásra. Soha nem voltam megelégedve a külsőmmel, de 169 cm-nél annyira nem gáz. 3 éve 86 kg-ból 3 hét kemény koplalás alatt sikerült 70-re fogyni és eddig még úgy ahogy tartom ezt az állapotot, (hol - 3 kg, hol + 3 kg) csak nem mindig tudok odafigyelni az étkezésre, mert ezt suli mellett elég nehéz, nem hogy akkor egy munkahelyen, vagy család mellett. Kitarást Üdv: fogyókúrázó
2009. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
az utolsó válaszolótól kérdezném meg hogy jól olvastam e hogy 14 kg-ot lefogytál három hét alatt koplalással??? kérlek ird le hogy hogyn és miképp!! Köszönöm
2009. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Szia én vagyok a 3. válaszoló. Kevesett ettem, mályvateát ittam, futni jártam, joghurtokat ettem, és szénsavmentes ásványvizet ittam. Nem ettem kenyeret, de minden reggel megettem azért a Túró Rudit (mert nem szabad, hogy leessen a vércukorszint!). Nem mondanám azért, hogy nem ettem csokit, mert 1 kevés édességre szüksége van a szervezetnek (egy nap egy darabot, de nem egyszerre, hanem 3xra). Sok folyadékot ittam (igaz ez júniusban volt), kb. 3 litert, de ált, szénsavmentes ásv.-et vagy zöld teát, nem fűszereztem a kaját (még sót sem tettem a zöldségekre). Reggel megettem 1 kis tálka (műzlistálnyi) műzlit tejjel, 1 karika szalámit, sárgarépát, paradicsomot), napközben műzliszeletet, ebédre levest (legjobb a zöldségleves és nem valami zsíros kalóriás!), 1 karika szalámi vagy főttojás vagy valami kalóriaszegény húst (de csak 1 szelet!) zöldségekkel és esetleg 2 kanál rízst (de kruplit, tésztát soha), vacsora joghurt (Activia natúr), délután almát, kivit ettem. Szénhidrátot nem sokat vittem be a szerveztetembe, hanem annál több fehérjét. Napi kb. 400 kalóriát kapott a szervezetem, az 1200 helyett. Mert ha nem jut elég táplálékhoz a szervezet akkor a zsírpárnákból nyeri az enrgiát, ezáltal csökken a zsír terjedelme. És még hullahopoztam napota kb 1 órát, de futni kb 2-3 hétig jártam minden este és kb. 5 km-ert futottam (pihivel 2 óra alatt).Nem jó megerőltetni hírtelen a térdizületet az aszfalton. Napközben sokat is napoztam, és a melegtől nem kívántam a kaját. Nagyjából ennyi, ha tovább csináltam volna talán teljesen csínos lennék, csak aggódtak értem a szűlők, mert nem étekeztem rendesen. Azért még most is odafigyelek, hogy mit és mennyit eszem, mert ha annyit ennék mit egy korombeli lány (20 éves) én már rég 120 kiló lennék, mert sajnos hajlamos vagyok a hízásra (erről pedig a genetika tehet). És tuti, hogy nekem vörös izomrostjaim vannak, mert azt nehéz ledolgozni, formálni és hamarabb is leépül, ha ki van dolgozva. Az első néhány nap rossz volt a diétában, de utánna már nam is kívántam a kaját, csak jó lenne, ha most is lenne ilyen kitartásom és már 5-6 kilót kéne ledobnom. Sok sikert mindenkinek és kitartást.
2009. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél!!! Amúgy én is 20 éves vagyok és hasonló problémákkal küzdöm!!
2009. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!