Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A masszázsöv rásegít a narancs...

A masszázsöv rásegít a narancsbőr eltüntetésére sportolás mellett?

Figyelt kérdés

Tescoban van masszázsöv kb 6000 ft körül. Hallottam a Vichy narancsbőr krémről, ami kb annyi mint a masszázsöv. A masszázsöv elvileg tovább tart, mint egy tubus krém, amit persze újból meg kell venni, mert egy tubus nem elég.

A Balea krémjét dicsérik ami csak 1000 ft. Úgy gondoltam, hogy maradok a Baleánál és mellette torna (ezek már mennek) de gondoltam hogy még bevetném a masszázsövet a narancsbőrre. Nem fogyásra, csak narancsbőrre.

Elvégre a narancsbőrös területet masszírozni kell, a masszázsöv meg masszíroz.

Ér valamit, van akinek csökkentette a narancsbőrt? (fenéken meg combon)


2010. júl. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

én is vettem a tescoban az egyben masszás és szauna öv (én menstruációs görcsökre vettem igazán nagyon jól ellazít)

de nekem a narancsbőr is lejjebb ment (nem tűnt el, de halványabb lett)

2010. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Felejtsd el,kidobott pénz.

én jártam cellulit masszázsra az segitett részben,de nem töntette el teljesen,utana kezdtem el súlyzós edzésekre járni,izmositani kell a combot,feneket,attól tünt el.a krémekben se higyj.nagyon sok mindent kiprobáltam 8 év alatt,csak az edzés segitett,kitörés súllyal,steppadra fellépés súllyal.még a futás sem segitett.

üdv

2010. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mások meg a sportolást illetően csakis a futást választják és nekik meg segít. Szóval relatív. Egyénfüggő.

Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e egyáltalán, akinek segített.

De ezek szerint van.

Azért jöhetnek még tapasztalatok.

2010. júl. 16. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt csak is megfelelő táplálkozással lehet eltüntetni, illetve sok vizet kell inni. Sokszor lehet látni, hogy kifejezetten vékony embereken is van narancsbőr, mivel nem étkeznek kiegyensúlyozottan. Diétára fel!
2010. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!