Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 14 nap alatt...

Hogyan adjak le 14 nap alatt 8 centit?

Figyelt kérdés

február óta egészségesen fogyózom, de lassan mentek le a kilók, de most gőzerőre kell kapcsolnom

régebben koplaltam és NEM JÖTT VISSZA pedig utána ettem pizzát meg ilyeneket is és kb 3 hónapja tartom a súlyom+fogyok is, de most két hét alatt le kell adnom ennyit! 69es derekam van és 63-asat szeretnék!

gyümölcskúrát ( 4-5 napos ) mindenképp beiktatnék, jövőhét csütörtöktől kezdve, de addig hogy egyek? mondom nem érdekel hogy koplalás lenne, mert nem híztam vissza. emellett minden nap sportolok, tornázok és futok is (van rá energiám)

délig csak gyümölcs, délben főtt kaja, de kevés, és onnantól már semmi, max itthon minimális mennyiségű gyümölcs, vagy zöldség délután 3-4 óra tájt és onnantól kezdve semmi.


nem érdekel hogy egészségtelen, lefogyhatok ???


2011. máj. 9. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak a kérdést, felesleges volt kiírnod. Tedd úgy tönkre a szervezeted ahogy akarod, mi itt mondhatnánk akármit is, ha te szentül meg vagy győződve az állítottakról.
2011. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ártana mozogni. ha nincs izom a derekadon,nincsami összefogja, tehát nem fogsz tovább fogyni.
2011. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyan adjak le 14 nap alatt 8 centit?


Képtelenség nem gondolod???? Hogy fogynál 2 hét alatt 8 centit? Istenem, olyan sok eszed lehet...

2011. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..


Hányszor írod még ki??Nem lehetséges!Ezt éppésszel is lehetne tudni

2011. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
naponta futok,tornázok,biciklizek !!!
2011. máj. 9. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és? attól még nem lehet 14 nap alatt 8 centit fogyni ha éhen halsz mellette, akkor se, értsd már meg!
2011. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne 2 hét alatt akard már megváltani a világot...te nem vagy olyan és kész, fogadd el
2011. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem az előző kérdésnél a képeidet és hogy hogy akarsz kinézni. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de belőled sosem lesz modell, mert nincs hozzá alkatod, egyszerűen formátlan vagy! Ne is erőltesd magad szerintem...
2011. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!