Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felsőtestről 5 kg-ot hogy...

Felsőtestről 5 kg-ot hogy adjak le?

Figyelt kérdés

175 cm, 74 kg vagyok. (Már szültem egy babát is). Szóval nem vagyok sem kövér, sem vékony, ugy első ránézésre amolyan normális. Az ideális súlyom 68 kg lenne. A csontjaim rendkívül nehezek, mikor valaki súlyra megsaccol, akkor olyan 66-68-at szoktak saccolni. De nem ennyi.


Nem is lenne gond ezzel, csak a felesleg mind a hátamon van és a hasamon. Vagyis a törzsemen. A lábaimmal, karommal elégedett lennék. Sokat biciklizem, sokat hajlongok a gyerekkel/gyerekhez.


Szerintetek a hátamról milyen módszerrel lehetne leolvasztani pár kilót, az zavar a legjobban.


Étkezésem normális, mindenből keveset, de eszem mindent és iszom sokat. Szóval valószínű mozgás kéne rá, de mi? A bringázás csak alul segített.


2011. nov. 3. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy csak felsőtestről fogyok. a fogyás helyét a szervezet dönti el, ez a genetika által van beprogramozva. vagyis simán lehet, hogy a feneked már lapos lesz, de a hasadon még mindig van zsír. ilyenkor nem tudsz mást tenni, mint tovább folytatni a diétát, mert ha már csak a hasadon marad zsír, akkor értelemszerűen onnan fogsz fogyni a továbbiakban.


nincs olyan, hogy nehéz a csontozatom. az, hogy más mennyinek tippel, attól függ inkább, hogy hogyan oszlik el rajtad a felesleg, vagy hogy mennyi víz van megkötve a szervezetedben. de fogyás szempontjából ezek lényegtelenek, sőt nem is kéne igazán a mérlegre kéne figyelni, hanem a centikre.


az, hogy a biciklizés csak "alul segített" azt támasztja alá, hogy te hasra hízós típus vagy. azaz alulról minden eltűnik, de a hasadon még akkor is van háj. ahogy írtam ebben az esetben annyit tudsz tenni, hogy folytatod a diétát, megtartva a kalóriadeficitet. ha unod a biciklit, lehet helyette futni, úszni, táncolni, aerobikozni. lényeg, hogy a mozgást ne hagyd abba, mert akkor még lassabb lesz!

2011. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy csak innen, vagy csak onnan fogysz. Ha fogysz akkor azt mindenhonnan fogyod, és elsősorban nem a zsírszöveteket használja fel a szervezeted. A zsír fogyasztása, halandó embernek hosszadalmas folyamat.

Én a minőségi!!!!! kajálással, és mozgással kezdeném.

2011. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. :)


A csontom nehézségét nem csak tippelem, két éve csontsűrűség vizsgálaton voltam, és ott mondta a doki, hogy nagyon tömörek (nehezek) a csontjaim.


Hát akkor csinálom tovább, legfeljebb alul még vékonyabb leszek, felül meg normális. :) Köszi!

2011. nov. 3. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem felsőtestre a fekvőtámaszok váltak be, főleg az, amikor a kézfejed befelé fordul. Ez szálkásít és nem nehéz.
2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megpróbálom mennyire bírom majd a fekvőtámaszt, régen nem ment. :)
2011. nov. 3. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!