Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napos gyümölcsnap után...

Egy napos gyümölcsnap után összeszűkült a gyomrom, és a legkevsebb ételtől is jóllakom. Megtarthatom ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
nagyon sokat ettem régen, csináltam 3 napos gyüminapot, összeszűkült, most egynaposat és attól is. megtarthatom ezt az állapotot, hogy eg ynagy almával jóllakom, mert nagyon örülnék neki, hogy két szendvics és egy tál müzli után még nem vagyok éhes, mert régen ez volt.
2011. máj. 10. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hát megcsinálhatod hogy nem térsz vissza a régi módihoz de nem sokáig fogsz jóllakni egy almától amint elkezdessz normálisan enni, szóval sztem nem sokáig tartható
2011. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem fogok a régihez visszatérni..

de amúgy én úgy fogyóztam h tág gyomorral és ettem 2 szendvicset, zöldséget, meg müzlit és még éhes voltam most meg egy almától teli vagyok és olyan jó érzés!!

2011. máj. 10. 15:24
 3/3 anonim válasza:
nekem is összeszűkült a gyomrom tartom ezt az állapotot két éve, alig eszek valamit, jól érzem így magam kajára se kell sokat költeni, egyetlen hátránya hogy a gyomrom szinte állandóan fáj, feszül ha kaja kerül bele
2012. máj. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!