Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire felpuffad...

Miért vagyok ennyire felpuffadva? Miért így táplálkozom?

Figyelt kérdés

Nem érzem a kontrollt magam felett,késik a menstruációm, ideges vagyok, nem bírok elmenni a tornaterembe, fáj a fejem,és ideges vagyok!


Ezeket ettem ma :(


Reggeli: 4,5dl kefir, fél liter narancslé (hohesc)

Tízórai: 150g zöldséges cottage cheese, koktélparadicsommal, uborkával

Ebéd: kávé, limonádé, salátalevelek paradicsommal,uborkával, egy teáskanál avokádóolajjal és lime-mal

Uzsonna: 30g zabhely vízzel, tökmaggal, kb. 50 szem mandulával :$ :( 1 alma, 1 narancs


Ez biztos több,mint 1000 kcal..


Ja és vettem be bio rost tablettát is (4db), 1000mg C-vitamint, hashajtót, 2db puffadásgátlót, ittam mályva teát.


és elég rosszul vagyok, egy csomó mindent bevettem,és utálom,ahogy kinézek :(!!!!!!!!!!!


2011. máj. 10. 15:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Elegem van magamból!
2011. máj. 10. 15:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem eszel sokat, csak sz@r kaját.

Fehérje hol van drága?...

2011. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek semmi tápértéke, azért vagy idegbeteg, meg fáradt. Szénhidrátot is kell enni!!! Csak keveset, és reggel pl.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen és persze fehérjét is, stb.
2011. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Önkontroll nélkül hiába írnak itt neked akármit. Majd ha utánaolvasol a helyes táplálkozásnak és a mozgásnak és eldöntöd, hogy ezt akarom és jól akarok kinézni, akkor majd nem kell senki véleménye, mert kitartassz az elhatározásod mellett. Addig meg tökmindegy.
2011. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggelire normális kaját kell enni! Pl. Tojást, vagy van aki tk. kenyeret eszik (én tojással kezdem a napot), vagy zabpehely. Estefelé pedig inkább fehérjét kell enni. Ne szedj be minden szart, értem ezt a hashajtóra, az az összes gyógyszert amit bevettél kiviszi belőled kb. Mozogni kell mellé és kész, nem pedig siránkozni. Normális kaját enni. Hol a hús? Az is kell, csirkemell, hal stb. Kivéve ha vega vagy.
2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megnéznéd, hogy mennyi szilárd táplálékot ennél, talán rájönnél...

A zabpelyhen és a mandulán kívül mindennek baromi magas a folyadéktartalma, kvázi nem lesz széklet. A zab meg a magvak meg még fogják is a székletet... Ráadásul estére eszel zabot meg mandulát???

Ez így tök rossz...

2011. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

reggeli az jó, reggel úgyse tudunk annyi mindent enni, de tízóraira egyél 2 szelet barna kenyeret ahhoz amit fent leírtál, ebédre mehet mondjuk párolt hal salátával, vagy valamilyen főzelék pl lencse, bab, borsó, vagy zöldségleves..

uzsonnára meg jó az amit ma ettél, esetleg a mandula helyett ehetnél túrót, és/vagy natúr joghurtot, a mandulába sok kalória van

2011. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fúúúj.... ennyi marhaságot összeenni... 50 szem mandula? majdnem fél liter kefir? kávé és limonádé egy étkezés alatt? Én felfordulnék... Nemcsak hogy sokkal több szerintem, mint 1000 kcal, de tele van savas dologgal. Ha narancsot kéne vacsoráznom - hú, tuti szétmarná a gyomrom!

TERVEZD MEG mindennap előre a másnapi étrendet, és ne azt edd, amit otthon találsz.

2011. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!