Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kutyamod taplalkozom,...

Ha kutyamod taplalkozom, akkor valtozik valami?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy en (nem taglalom hogy miert, kornyezetem miatt) csak napi 2-szer tudok enni. Illetve reggel tudok inni 2 pohar tejet kaveval.


eloszor eszem du. 1-kor, majd este 7-kor van a 2. kajalasom.


Sajnos nagy rohanasok miatt szinte szo szerint 4 percem van hogy egyek. Minden nap hust eszem es fott zoldseget (karfiol, brokkoli), illetve nyersen minden nelkul salatat es paradicsomot meg repat.


Mivel hogy rohanok, emiatt ugy eszem, mint egy kutya. Nem ragom meg az etelt, szinte egyben nyelek le minden, azaz max. csak annyira ragom meg hogy epp csak le tudjam nyelni. Nem koplalok, igyekszem "sokat" enni, de szerintem igy is kb a napi 1200 kcal-nal maradok.


Emiatt sokaig erzem a gyomromban a kajat, mivel alig ragom meg es erzem is hogy dolgozik rendesen a gyomor.


Kerdesem az lenne, hogy ez karos nagyon illetve ettol fuggetlenul megemesztem a kajat rendesen, ugye?


Tovabba az lenne meg a kerdesem, hogy akkor igy lassabban emesztek, ugye?


Egyenlore ennyit kerdeznek, koszi a valaszokat.


2011. aug. 14. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Fogyo szempontjabol mi a jobb, ha jol meg van ragva az etel, vagy ha gyorsan 3 mp alatt bezabalom a kajat?


(Azt tudom, hogy ha valaki sokaig rag, akkor kevesebbet eszik, mert hamarabb lesz telitettseg erzete. En viszont mind a ket esetben ugyanannyit eszek, mert ugy adjak nekem a kajat. Ha ehes maradnek, akkor se kapnek/ennek tobbet mint amit adnak.)


Ma ezt ettem: 3 szelet hus, salata+repa+paradicsom, fott karfiol+brokkoli, 2,5 pohar tej.

2011. aug. 14. 15:03
 2/5 A kérdező kommentje:

Vacsi meg ez lesz: salata+paradicsom+repa, fott karfiol+brokkoli+5dkg parmezan jellegu sajt.


S ENNYI mara. Nem tudom hany kcal.

2011. aug. 14. 15:07
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Mindegy hogy hoy eszel, a mennyiség ugyan az, viszont belül az rosszat tesz ha belapátolod az ételt. Ha nem rágsz meg valamit jól, akkor nem annyira tud dolgozni a gyomorsav, ezért lehet hogy szorulást okoz, és nem tudsz majd űríteni. Viszont, ha nem tudsz változtatni ezen,akkor többet igyál, így nem okoz szorulást a tested. De én azt ajánlom, nem a karok kötekedni, egy fél órát szánj rá az evésre, mégha csak 2x is eszel, és mindent rágj meg 10, vagy 20x. C=

2011. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hús, főtt zöldség/nyers zöldség nagyon jó, viszont szerintem minimum 3x kéne enni, de még ha tényleg csak 2x megy, akkor is a reggeli lenne a legfontosabb.
2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TOMAtm ***** válasza:
nem egy napra kell nézni h mit eszel hanem egy étkezésre.és ezzel nincs tisztában a sok hülye.egy étkezésnél ha bőséges(és mondjuk aznak nem is eszel már semmi mást)produkálsz egy inzulincsúcsot,ami azt jelenti h a kajából származó energi bekerül a véredbe ott az inzulin eljuttatja a felhasználási területre,DE mivel nincs ennyi energiára szükség a maradék a tárolóba megy vagyis zsírt csinál belőle a test.ha pedig utána mondjuk egy napig nem eszel,akkor sem azt a zsírt fogja lebontani hanem az izomzatban tárolt proteineket szedi elő,mert abból kisebb energiával tud szénhidrátot előállítani.vagyis testzsír nő,izomzat(ami égetné a zsírt elvileg(elsődleges energiafelhasználó hely)pedig csökkenni fog.
2011. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!