Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi van velem? Miért nem...

Mi van velem? Miért nem vagyok megelégedve magammal?

Figyelt kérdés

A két legjobb barátnőm mostanság mindig arról beszél, hogy

ők fogyókúráznak.Régebben én életmódot váltottam így lefogytam 13 és fél kg-t..Nagyon örülök ennek és büszke is vagyok magamra, hogy volt ennyi kitartásom.:)


De egyik nap a tükör elé álltam és mondtam magamba, hogy én még leszeretnék fogyni., mert kövérnek érzem magam.

De nincs is rajtam olyan sok "háj" a nagy része izom a torna miatt.

Próbálok kevesebbet enni de tudat alatt tudom, hogy ez a legrosszabb.Így nem is bírom megállni, hogy ne egyek "normálisan".

A barátnőimből meg már kezd elegem lenni mert egyfolytába azt mondogatják, hogy anorexiásak akarnak lenni, ami szerintem borzasztó..

És most, hogy náluk ez a "téma" így engem is elkezdett érdekelni, ami nagyon nem jó.Neten utána néztem.Rátaláltam egy magyar pro-anás oldalra ahol fiatalok írják le napjaikat.Mind azt írta, hogy több órákat edzenek és max. 300 kcal esznek..Nem is értem, hogy birják!

Most már csak 4-5 kg-t szeretnék fogyni de a családom nagyon ellenőrizget és odafigyel, hogy miből mennyit eszek.

Ma is ott ültek mellettem ebédnél és addig nem mehettem el míg nem ettem meg mindet.Levest egyáltalán nem akartam enni..Szerintük már megrögzötten tornázok és az se jó, hogy mindennap ráállok a mérlegre.

Nem tudom, hogy mit tegyek.A szívem azt mondja, hogy nem fogyjak többet de a szemem mást mond:(Természetesen nem akarok anorexiás lenni de, amikor a bnőim erről beszélnek legszívesebben felpofoznám őket mert láttam már erről egy dokumentum filmet.:(


Ui:166 cm és 66.5 kg vagyok.Bocsi, hogy ilyen sokat írtam és köszönöm ha elolvasod és válaszolsz rá:)


2011. máj. 10. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát azért a 166 centihez a 66kg nem kevés... 50 kiló táján mondanám, hogy sovány. Egy 10-est simán ledobhatnál.

Persze nem kretén 300kcal-s idiótasággal.

Persze a lényeg, hogy te hogy látod magad.

2011. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, benned a versenyszellem vagy hogymondjam, és úgy érzed neked is kellene fogyóznod. Egyél normálisan, és mozogj, le fog menni az a pici, írtad hogy van rajtad izom, ami ugyebár nehezebb mint a zsír, szóval lehet még annyit sem kell leadnod amennyit írtál.
2011. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első, nem sok, van egy barátnőm aki kajakozik, 165körül van és 60 kiló és eléggé vékony. Az izom nehezebb mint a zsír.
2011. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A 10 kg az nem lenne sok?

1. válaszoló szerintem nem vetted figyelembe azt a mondatom, amibe leírtam, hogy kevés "háj" rajtam.Sokkal több az izom.De mégis "vaskos" vagyok.Azt mondják, hogy azért mert vastag a csontozatom.

Köszönöm szépen a többieknek:)

2011. máj. 10. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem neked kb 55 kg-nak kéne lenned, szóval nem vagy olyan vékony

lécci írd le nekem privibe mi annak az oldalnak a címe, érdekelne nagyon!!!!

2011. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szóval akkor fogyjak még 10 kg-t?

Ide irom le, jó?

2011. máj. 10. 17:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 13 éves vagyok és szerintem még fejlődik a szervezetem szóval az évek alatt "leperegnek" a feleslegek..Nem?:(:)
2011. máj. 10. 17:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja hogy 13 éves vagy. Na akkor nem kell aggódni, még nőni fogsz meg minden, teljesen át fog alakulni a tested. A sportot folytasd és kész. Nem kell mással foglalkoznod. A barátnőid meg okosak 13 évesen hogy anorexiások akarnak lenni. Bár ez nem így megy hogy én most eldöntöm mától anorexiás leszek, mivel az egy betegség, teljesen testképzavaruk van az ilyen embereknek.
2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Írjad, én is kíváncsi lettem. :D Bár én nem fogyózom.

Ha félsz most, akkor adj le később, a barátnőidnek úgy is elmúlik ez a fogyi mániája. Ha izmos vagy, nem hiszem, hogy kövér lennél így.

2011. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Inkább leszek egészséges mint, hogy belehaljak az anorexiába.

A torna az meg továbbra se fog ártani:)


Az oldal címe: pro-ana.mlap.hu

2011. máj. 10. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!