Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmmel holnapmo...

Phanie kérdése:

A legjobb barátnőmmel holnapmoziba megyünk. én fogyózom 7 kg-ot szeretnék leadni. Ha GyőriÉde sZabfalatot avgy háztartási kekszet rágcsálok a film alatt jobb mintha popcornvennék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyél almát inkább
2011. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vagy még jobbat tudok, egyél popcorn-t és sportolj rendszeresen
2011. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ha jólesik a popcorn edd azt,egyszer nem fog megártani.

a kekszekben is ugyanúgy szénhidrát van.

2011. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
pufirizst inkább
2011. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

CSak én nem sósat ennék, mert izé...a só még meg is köti a vízet, és többnek tűnsz tőle pár napig.

Bár vajas meg zsííros..de inkább több kcal, mint napokig vizzel megkötött szervezet :D

2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne egyél film közben semmit, ez egy rossz beidegződés, hogy mozi közben eszünk. Akkor együnk, amikor kell, ez már nassolás.
2011. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet, h én tudom rosszul, de a győri édes zabfalatok pont nem annyira diétás és egészséges, mint amennyire azt sugallják a reklámban.

A kérdésre válaszolva: egyetértek azzal, aki azt írta, h a film közben a kajálás rossz beidegződés. Ha azonban mégis szeretnél ropogtatni valami, és valóban szigorú fogyókúrán, diétán vagy, akkor vegyél egy zacskó kölesgolyót, bulátát, pufirizst, pászkát, vagy ehhez hasonlót! Vagy vegyél egy üveg ásványvizet, azzal is le tudod magad foglalni.

2011. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ki mondta,hogy enni kell film alatt?

Veszel egy ásványvizet és ennyi.

2011. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Senki nem kötelez, hogy egyél bármit is. Ha fogyni akarsz, egyik rosszabb, mint a másik. De a zabfalatos izé leglaább finom, és valamennyire egészséges, az emésztésnek jót tesz egy kicsit. De szép nagy számokkal rajta van, hogy egyetlen kekszben hány kalória van, azon még én is néztem (sose foglalkozok igazából ilyenekkel, de ez feltűnt).

Vigyél egy kis dobozban felvágott répát, karalábét, almát, ubit, ilyesmiket. Vagy tedd zacskóba, ha ragaszkodsz a mozikban hagyománnyossá vált csakis csörgős, hangosan fogyasztható dolgot evéshez-iváshoz. :D

2011. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A győri zabfalatok nagyon hízlal megeszel csak 2dbot és már több mint 110kcal... Vegyél inkább natúr(nem vajas ,nem sós) kukoricát,és pattogtasd ki még otthon.
2011. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!