Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki "ilyen...

Van olyan hogy valaki "ilyen alkat? " És ha lefogy is ilyen marad? (na inkább lent)

Figyelt kérdés
Szóval nekem az a vágyam (és teszek is érte) hogy vékony legyek, de tényleg vékony. De mindenki azzal jön, hogy jajj te sose leszel, mert ilyen alkat vagy. Tényleg izmos vagyok, és nem épp egy törékeny kis leányzónak nézek ki, mondjuk sokat is sportolok. Tehát a kérdés az, hogy lehetek én még vékony? Kiskoromban az voltam, nagyon vékony, aztán a kamaszodás során jöttek a plussz kg-k. Most vagyok 170 cm és 70 kg, és szeretnék hát a legminimum az 56 kg.
2011. máj. 15. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha sokat sportolsz, akkor sok az izmod is, tehát 56 kg-osan már túl sovány lennél, nem tudnál sportolni, szerintem max 60 kilóig menj le. és szerintem mindenki lehet nagyon vékony, kérdés, megéri-e. majd időközben, miközben fogysz, úgyis látod majd, hogy mi néz ki még jól és mikor vagy már túl sovány. vagy inkább kérdezz meg valaki mást, egy barátnőt, akinek adsz a véleményére, mert az írásod alapján nem biztos, hogy észrevennéd, mikor léped át a sovány kategóriát.
2011. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is izmosabb vastagabb alkat vagyok. egyszer voltam kis ideig törékeny de akkor 3 hónapig alig ettem(lelki okok miatt) lement az összes izmom és teljesen anorexiásnak néztem ki. most heti 5x edzek figyelek a kajálásra és nem vagyok nádszálvékony , viszont jó alakom van nincs feleslegem. tehát aki tömzsibb, izmosabb az normális keretek között nem lesz nádszálvékony
2011. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy átlagos női csontváz 10kg. A csontok hiába vastagok, attól még nem lesznek nehezek!!!


Ergo lehetsz 56kg de ha vastag a csontod, akkor az vastag és kész.

Nádszál vékony az lesz, akinek a csontja is vékony.

Egy vastagcsontú ember is lehet ugyanannyi kiló, csak sokkal hülyébben fog kinézni, mert nagy ízületei, nagy csontjai vannak.

A kilók ahogy feljönnek, úgy le is mennek.

Tökéletes diéta és sok mozgás...ennyi.

2011. máj. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van különbség az izomtalan lötyögő hájas vékony

és a feszes,némileg izmos alacsony testzsírral rendelkező vékony között.

Rendszeres testzsír méréssel,szálkásító diétával és edzéssel simán kialakíthatsz és tarthatsz egy olyan alakot,amilyet elképzelsz.

Azt meg erősen kétlem,hogy a 70 kilód szín izom,legfeljebb ha testépítő vagy,de akkor meg nem tennéd fel a kérdést.

2011. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mit sportolsz?
2011. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen értelemben nincs "ilyen alkat". Van genetikailag behatároltság ez tény, de ez közel sem ott van, mint az átlag ember gondolja. Tehát lehetsz vékony.
2011. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
boxolok
2011. máj. 21. 16:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát...az ökölvívó edzésnél több kalóriát elégető sport nem nagyon van.

Akkor neked az étrended nagyon,de nagyon nem stimmel.

2011. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!