Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap moziba megyek:melyik...

Holnap moziba megyek:melyik hízlal jobban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 173 cm és 53-54 kg...nem szeretnék fogyni,de visszahízni sem.Ezért odafigyelek arra h mit eszek.Na most holnap moziba megyünk és egy ásvány víz mellé szeretnék valamit enni is.Mi a jobb egy kis adag kukorica vagy egy sajtos bécsi perec?Vagy hagyjam ki az ebédet és úgy egyik sem gázos?
2011. máj. 21. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ne hagyd ki az ebédet, és magvakat és almachipset (szárított almakarika) egyél!!
2011. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az ebédet ne hagyd ki. Sárgarépát vágj össze falatnyi darabokra, kis ételtartó dobozban. Nem csörög, nem zörög, egészséges, nem hízlal.
2011. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés,skacok hanem,hogy melyik hízlal kevésbé?XD
2011. máj. 21. 22:21
 4/18 A kérdező kommentje:
ha már hónaonta egyszer elmegyek mozizni azért szeretnék enni valamennyit:)
2011. máj. 21. 22:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor egy sajtos bécsi perec a legkisebb fajtából:)
2011. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban esik. Ettől az egyszeri alkalomtól nem fogsz visszahízni. Komolyan! de tényleg egyetlen alkalom. Nem is szabad rágörcsölnöd, mert így tudat alatt magadban tartod.(ezt egy műsorban hallottam:))
2011. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak..


Nem attól függ a hízás vagy fogyás, hogy mit eszel, hanem attól, hogy mennyit, és aztán menniyt mozogsz hozzá...

2011. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél akár közepes kukoricát is. Ez az egy alkalom nem oszt, nem szoroz. Ilyen súllyal akár 2-3 naponta is bűnözhetsz! :)
2011. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen agyalnod,melyik hizlal jobban,főleg ezzel a súllyal.Egy alkalomtól biztos nem lesz bajod.
2011. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

azért sajnálom, hogy 14 évesen így éled az életed... tudod én ennyi idősen összeettem mindent, és nem híztam meg (pedig hízékony vagyok), mert folyton mozogtam, edzésre jártam a barátaimmal bicikliztem, nem pedig a gép előtt kockultam.

a másik, hogy betegesen kevés a súlyod, úgyhogy ezért még pluszban sajnállak, hogy valószínűleg piszkafa vagy, de még így is 1 db perecen (!!) idegesíted magad.

2011. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!