Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap moziba megyek:melyik...

Holnap moziba megyek:melyik hízlal jobban?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 173 cm és 53-54 kg...nem szeretnék fogyni,de visszahízni sem.Ezért odafigyelek arra h mit eszek.Na most holnap moziba megyünk és egy ásvány víz mellé szeretnék valamit enni is.Mi a jobb egy kis adag kukorica vagy egy sajtos bécsi perec?Vagy hagyjam ki az ebédet és úgy egyik sem gázos?
2011. máj. 21. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ezen az egy evésen semmi sem fog múlni.
2011. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a bécsi perec:) de szerintem edd azt inkább, mint a kukoricát, és akkor mozogj egy fél órával többet mondjuk.
2011. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Előző: talán neked genetikus!? Nekem nem az, én pl. koraszülött voltam és a koraszülöttek hízékonyabbak, hogy be tudják hozni társaikat.


Kedves kérdező!

A súlyod tényleg nagyon alacsony a 172 cenitmre és a 60 kilómra sokszor megkapom, hogy mennyire le vagyok fogyva és te magasabb vagy nálam és jó 6-7 kilóval kevesebb.


Amikor én lefogytam 85 kilóról egy nyár alatt, akkor utána én is jártam moziba és én is idegeskedtem, hogy mit ehetek egy egyszeri alkalommal. Ne aggódj! Ez normális (bár a súlyod valóban nem...)


A kis pattogatott kukorica tökéletes: nincs sok kcal benne (a közepesből lehet már nem bírnád megenni az egészet...) :))

2011. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓ! Bocs, elcsúsztam! 23:34-esnek szólt az "előző"! :))
2011. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

23.34 vagyok. nem tudom, mire irányult a kérdésed :D igazából azt akartam kifejteni, hogy elég hízékony vagyok, ezt onnan tudom, hogy egyetem alatt nincs olyan sok időm mozogni, mint egyébként, és ha nem figyelek oda a kajára, akkor bizony jönnek fel a kilók rendesen... ezzel szemben, ha veszem a fáradságot, és egy héten elmegyek 3x futni, akkor gyakorlatilag mindegy, hogy mit eszek (persze nem borítom magamra a hűtőt, de ha este megeszek egy tál cukros diós tésztát, semmi bajom nem lesz).

a hozzászólásom lényege igazából abban állt volna, hogy elég szánalmasnak tartom a "mai fiatalságot", akik ahelyett, hogy élnének, ilyen gebe alakkal azon paráznak, hogy mi lesz, ha megesznek egy pattogatott kukoricát :S 1 hét múlva lesz az évfordulónk a barátommal, és igen, el fogunk menni pizzázni, moziba, és enni fogok egy bazinagy pattogatott kukoricát kólával :) és nem lesz miatta bűntudatom, pedig 175/68 vagyok, tehát még hátravan 1-2 kg a boldogsághoz. de komolyan, azért tudjunk már élni a nagy fogyókúrák mellett!

2011. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Így mér más... Kicsit félreérthető volt ahogy írtad... Nekem. De én is így vagyok: egyszerűen néha "engedett" és "muszáj" megszegni a szabályokat. Nem hízol tőle, viszont nem "cseszed" el ezeket az egyszeri alkalmakat. :)
2011. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én moziba úgy megyek, hogy nagy kóla nagy popcorn + chips valami sör vagy akármi :D

Ilyenkor nem kell ezen szarakodni!


20F

2011. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hát szerintem inkább a perecet válaszd, bár nem tudom, hogy mekkora és mi van benne pontosan, de a kukoricát minden nap látom, hogy mennyi + olaj és rengeteg só kerül egy adagba.

De ez nem objektív, hiszen a perecről nincs információm.

2011. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!