Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétára fogott az orvos, de...

Diétára fogott az orvos, de egyszerüen nem tudok lemondani a csokiról. Ha diabetikusat eszek az jó? Ehetem?

Figyelt kérdés
Mármint megnéztem a kalória meg a szénhidrát tartalmát és az majdnem annyi mint a sima csokiban! Akkor mitöl diétás?
2009. márc. 14. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvá valóan nem. De ezt te is tudtad, csak nem akarsz szembenézni a tényekkel. Persze könnyebb volna mondani valamit, ha leírtad volna milyen diétát is kellene tartanod, és micélból...

Itt most lényegében arról kell döntened, hogy folytatod-e az eddigi életmódod, ami várhatóan különböző gondokhoz, végső soron az élettartamod megrövidüléséhez vezet, vagy változtatsz, hallgatva az orvosra, és esély kapsz a hosszabb életre. A döntés a tiéd, és ha egyszer elszántad magad, akkor olyan fel se fog merülni, hogy nem tudsz lemondani a csokiról. Csak akarni kell!


A csoki pedig feltehetőleg attól diétás, hogy édesítőszer van benne.

2009. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Szia!Szerintem ehetsz diabetikus csokit,a legkisseb kalória értékűt,hisszen ebből is rengeteg létezik!Körül kell nézni.

Ja,és csak délig szabad ilyet enni,kis mennyiségben!

2009. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal mindig valami természetes nasit, esetleg szokj át a müzlizeletre, amit ehetsz, ha bármikor megkívánsz egy kis csokit.
2009. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért gondolod, hogy diéta alatt bármilyen cukrot is meg lehet enni. Attól hogy ugyanannyi valaminek a kalóriatartalma nem feltétlenül ugyanaz a tápanyag van bennük el kell olvasni azt is, hogy mi a tápanyag forrása, és az vajon pl cukor e v liszt stb...

pl egy kis szelet csoki 40 kcal kb 10g szénhdirát és mondjuk hasamra ütök: 10 dkg uborka szintén ennyi, akkor szerinted melyiket kellene megenni és vajon melyik hizlal, esetleg ugyanolyan jó mindkettő?

2009. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha az a helyzet, hogy úgy mond "csoki függő" vagy, akkor sem lehetetlen a helyzet, csak jó nagy akarat erő kell hozzá! Nézz körül, lehet kapni ilyen kis pici, becsomagolt csokikat, amin rajt van, h mennyi kalóriát tartalmaznak. Ilyet vegyél és oszd be, h mondjuk minden 2. nap délelőtt ehetsz egyet, és mivel előre csomagoltak, talán kisebb lesz a kísértés, mintha van egy tábla csokid és abból szabadna csak egy kockát enned.
2009. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem kéne csokit enni!Mert majd könnyen egy szivroham közelébe találod magad és az nem lenne valami jó!Szépen fokozatosan kezdj el diétázni lassan leteszed a csokit is !De kell egy kis önfegyelem!Nincs olyan h nem tudod megállni!Mert ha nem akarsz meghalni úgy h egy koporsó sem lesz a méretedben akkor ink állj le és fogyózz minnél előbb!
2009. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!