Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrád alatt ettél konzerv...

Fogyókúrád alatt ettél konzerv halakat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, de csak és kizárólagosan sós lében lévőt! Olajos és paradicsomos kizárva,mert nagyon megdobják a kalóriákat
2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha, olyat keress, ami nem olajban van, hanem sós lében, pl. tonhal. Egy dobozban abból kb. 130-140kcal van.
2011. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen :) Eszek, főként vacsorára szoktam olyan 5-6 óra között. Igy nem viszek be olyan nagy kalóriát, meg az esti tornámmal kb égetek is valamennyit :) 18L
2011. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 23. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, szoktam

ha hirtelen nincs itthon nekem való fogyis kaja(érd gulyásleves+mákos nudli az ebéd) akkor nagyon jó megoldásnak

főtt tojást, salátát, zöldségeket szoktam hozzá enni, vagy van amikor még abonett is megy hozzá 1-2db

ha nagyon laktatót akarok akkor rizst is főzök hozzá, párolok zöldségeket így kapok egy zöldséges-rizses tonhalat ami szerinte tökéletes ebédnek

ha vacsora akkor csak úgy önmagában

legtöbbször sós lében van, de ha nem kapnék akkor szoktam mexikóit, zöldségeset is venni az is nagyon finom

2011. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit off, de ti nem szoktatok rá csomót 'vadászni'?:D mindegyik paradicsomos, olajos meg mindenféle lében van, simát sós lében alig lehet találni:S egyszer egy polcnyi márkát átnyálaztam, mire találtam egy fajtát. Nektek van vmi bevált márkátok?:)
2011. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rio mare

aldiban, lidlben lehet kapni egy fajtát, az nagyon finom

asszem 329 ft

2011. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tacskóban(tesco) lehet kapni sajátot,kb 100ft és finom:)
2011. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!