Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Budapesten a 13. kerületben...

Budapesten a 13. kerületben lakom, valakinek nincs kedve velem kondiba járni?

Figyelt kérdés
Egyedül nem nagyon szeretnék lemenni,szerintem le sem mennék.. 166 cm vagyok és 70 kg körül....Mozogni szeretnék kondiban..Remélem lesz még is csak valaki:)
2011. máj. 24. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? És hány éves?

Én Újpesten lakom, az Oxygen wellness árait néztem, de az nagyon drága. Te tudsz a környéken valamit, ami olcsó és jó? Júliustól ráérek, ha gondolod... Én 24 vagyok, és lány, és vagy 10 kilóval nehezebb nálad... Mellettem tuti nem lenne ciki. :)

2011. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

nem a cikiségről van szó,nem lennél számomra egyáltalán ciki:)

lány vagyok és 18 éves...az Oxigén nagyon nagyon drága.Itt az msnem ha gondolod vegyél fel és ott meg tudnánk beszélni.örülök hogy jelentkeztél van egy kis reményem hogy lesz kivel lemennni:)CoCCo_Lino777@hotmail.com

puszi

2011. máj. 24. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Okés, este felveszlek, aztán visszatérhetünk rá. :) Egyedül én sem mennék. Egy kolléganőm már csábított zumbázni, de az nagyon messze lenne nekem... Június végén záróvizsgázom, addig a tanulás miatt nem lenne rá időm, de utána, ha gondolod, én benne vagyok. :)
2011. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pry válasza:

Én is itt lakom, 20/l 160 cm 70 kiló körül :S

Jó lenne, ha tudnék kivel járni, meg ha találnánk egy jó helyet. Felveszlek msnre!

2011. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó felvettél?örülnék ha felvennél h beszéljünk!
2011. júl. 2. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!