Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 2 hét alatt a...

Hogyan tudnék 2 hét alatt a legtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés

2 hét múlva egy, a férjemnek nagyon fontos eseményre vagyunk hivatalosak, és szeretnék csinos lenni.

Az utóbbi 1 évben felszaladt rám pár kiló. Bő egy hónapja elkezdtem rajta dolgozni, heti 3 torna, vacsi csak gyümölcs stb., de sem a hasamról, sem a combomból nem tudtam még fogyni. Súlyra pedig több lettem - tudom, izom.

Hogyan tudnám a fogyást picit meggyorsítani? Természetesen csak bizonyos kereteken belül :)


2011. máj. 25. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

*tudom, izom


Rosszul tudod. Egy hónap alatt nincs az az izom, ami látszik a súlyban - hacsak nem vagy testépítő.


Nem elég csak a vacsit lecserélni, ráadásul a gyümölcs nem is vagyora (hol a fehérje?). Így csak éhes vagy, de nem fogysz, lassítod az anyagcserédet.

2011. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy heti 3 tornától egy hónap alatt izmosodsz. Az nem izom. Szerintem a tested kapaszkodik a tartalékokba. Én a vacsira csak gyümölcs dolgot kiiktatnám, vagy zöldségre, salátára cserélném. A heti három tornából meg legalább ötöt csinálnék. Az is lehet, hogy jó lenne egy tisztítókúrát csinálni az elején.
2011. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

mark86


a gyümölccsel nem csak az a baj hogy nincs benne fehérje hanem hogy full cukor az egész! fogyásra vágyók maximálisan kerüljék el! 2 alatt csak intenzív koplalással lehet eredményt elérni-ami ugye rendkívül káros és csak fogyatékos értelmi sérültek csinálják....

2011. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12:16 vagyok: félreérthetően fogalmaztam. A vacsira csak gyümölcs dolgon változtatnék, valami mást ennék, pl zöldségeket, salátát, nem arra gondoltam, hogy elhagynám a vacsit teljesen. Még mielőtt valaki belekötne :)
2011. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Abba is bele tudnék kötni, hogy "a gyümölcsöt hagyjuk el, full cukor az egész" ... naaaaah!
2011. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

mark86


mindenbe bele lehet kötni csak nincs igazad!

egy zsírból fogyásra vágyó embernek napi 2gramm fehérje és 2gramm minőségi ch(pl.barnarizs,zabpehely,teljes kiőrlésű kenyér) a szükséglete/tskg! fehérje:hal,sovány húsok,zsírszegény túró,tojásfehérje! napi 6 kaja kell lefekvés előtt az utolsó lehetőleg a túró!

2011. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

mark86


+minden étkezéshez zöldségek meg 4 liter víz!

heti 3 átmozgató súlyzós edzés(nagyban elősegíti a zsírégetést),és mellette aerob mozgás! egészségesen heti 0.5kiló zsírveszteség az ideális...

2011. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve. Az embernek nem csak szénhidrátra és fehérjére van szüksége (és azokra sem csak ilyen kevésre, mint amit írtál), hanem cukorra és zsírra is. Lehet így étkezni, csak az agyad nem kap elegendő cukrot, nem tudsz rendesen gondolkodni, a zsírban oldódó vitaminok nem szívódnak rendesen fel. Komolyan kérdezem: a zsír hol van?
2011. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, nem neked szólt a válasz, hanem az előző hozzászólónak.
2011. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

mark86


én lenmagolajjal viszem be utolsó étkezés előtt,de a húsban van megfelelő ,mennyiség! cukor minek? van a zöldségekben is!

2011. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!