Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akármilyen...

Miért van az, hogy akármilyen fehérjeturmixtól rögtön gyomorsavam és hányingerem lesz?

Figyelt kérdés
Már több félét is próbáltam,de mind ugyanezt okozza nálam!
2011. máj. 27. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert több millió éven keresztül nem ettünk műanyagot, és nem vagyunk hozzászokva.
2011. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát,ezt a "műanyagot"diatetikus ajánlotta...de azért kösz a kedves választ...
2011. máj. 27. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

a fehérjetumixoknak semmilyen fizikai hatásuk sincs, maximum bebeszéled magadnak hogy ettől izmos leszel, és akkor elhiszed és akkor így van értelme. de ezt sima vízzel is csinálhatnád, legalább nem menne tönkre a szervezeted. mert ezek a turmixok többet ártanak, mint használnak, egészségtelenek.

csak olyan dolgokat szabad enni fogyókúra alatt ami valamilyen szinten megtalálható a természetben! szerinted régen voltak szájsprék, tabletták, és fehérjeturmixok? nem! mégis izmosak voltak. ja..és sokkal egészségesebbek is.

2011. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Félreértés...én nem izmosodás miatt ettem volna:-)Az édesség-éhség csillapítására ajánlották.
2011. máj. 27. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látom egyből idetaláltak az idióták.


első: A fehérjeturmix nem műanyag te gyökér. Vagy ha te tudsz előállítani szintetikusan aminosavakat, akkor jelezd a nobel bizottság felé.


második: Honnan tudod milyen izmosak voltak régen? Tudsz időutazni és láttad? csatlakozhatsz az elsőhöz a saját beadványoddal. Nem fordul elő a tejsavó a természetben te fogyatékos?


Kérdező, milyen fehérjét vettél? Mit jelent a több félét? Márkát? Vagy más alapanyagból készülteket?

2011. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!