Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le hasból és...

Hogyan adhatnék le hasból és csípőből? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nos lehet hogy velem van a baj.. Én egy gyermekes anyuka vagyok . 5 éve szültem. és a hasam azóta sem fogyott semmit a csípőm nagy a hasam megereszkedett a mellem csíkos. Hogyan tehetnék ellene?? elég az egyszerűű torna?, Nincs pénzem eljárni termekbe, nincs pénzem fogyasztószerre.én már láttam háromgyermekes anyát is szép karcsú alakkal-- de azoknak meg a melle kicsi neM??
2011. máj. 27. 15:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítsetek
2011. máj. 27. 15:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyi időd van, rátudod e bízni a gyereket valakire amíg edzel. Van otthon szobabiciklid? Lehet jó lenne egyet beszerezni, de a rendes bicaj is jó, a lényeg hogy napi minimum fél órát tekerj rajta (aerob mozgás, neten utána tudsz olvasni, részletesebben le van írva), vagy esetleg futás (persze nem muszáj minden nap, de heti 4szer legalább ha tudod). Mellette tornázhatsz videókra is, ha van még erőd. És persze rendes étkezés, napi 5ször kis adagokat. Zsíros, cukros, lisztes dolgokat kerüld (néha megehetsz egy csokit ha nagyon kívánod), sok fehérjedús étel, pl csirkemell, pulykamell, tojás, soványtúró, sertéscomb stbstb., ezekhez ehetsz salátát, rizst (krumplit ne nagyon), zöldségeket. Gyümölcsöt is egyél minden nap ha teheted, persze ne túl sokat de eszegessél. Napi 2-3liter víz minimum, ihatsz zöld teát is cukor nélkül (édesítő mehet bele, ha nagyon nem bírod az ízét). Fogod látni a változást, persze nem egyből, de ne add fel, az a jó fogyás ha heti 0.5 kg-t fogysz, nagyon max 1 kg-t (ha sok a felesleg).
2011. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,szépen igyekszemm. Ezt te magad is tapasztaltad?
2011. máj. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!