Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le pár kilót?

Hogyan adhatnék le pár kilót?

Figyelt kérdés
167cm-66kg vagyok. Február körül voltam 12kg-mal kevesebb, de azóta nagyon sok feljött rám, és már a ruháim többsége is szűk! Le szeretnék adni 8kg-ot. De sosem sikerül. Sosem találom meg a megfelelő diétát. Nincs időm ilyen nagyon fogyis kajákat csinálni, úgyhogy valami egyszerű diéta kéne számomra. Mozgás az van, hetente 3x 1 órát úszok, de itthonra esténként valami 1-1,5 órás mozgássorozat is kéne, ami jól megizzaszt és izmosít is azért. Légyszíves küldenétek étrendet (suliban kajálós vagyok) és estére mozgássorozatot, amit zenére csinálhatok! Köszönöm a segítséget! 15/L
2011. okt. 29. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Számold ki mennyi az alapanyagcseréd, és ahhoz viszonyíts. (Tehát neked speckó kb. napi 1200-1500 kcal kell a fogyáshoz) Édességet max. reggel egyél, de akkor is keveset, és lefekvés előtt 2-3 órával már ne nagyon étkezz semmit. Próbáld meg csökkenteni a napi kenyéradagodat, még a menzán se egyél cipó szeletet a főzelékhez! :) Fogyassz sok zöldséget és gyümölcsöt, főleg akkor, ha rád jön a falás roham/édesszájúság.

Az úszás perfekt, otthon csinálj felüléseket, törzsemeléseket, nyújtsál vagy fussál egyhelyben zenére, esetleg szobabiciglizz, használj szteppert! Vagy menj ki a friss levegőre futni, ez a legtutibb :)


Sok sikert neked!

2011. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!