Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornával hogy tudnám a melleim...

Tornával hogy tudnám a melleimet kicsinyíteni?

Figyelt kérdés
Túl nagynak gondolom őket,és mivel tudnám elérni hogy azok is fogyjanak?Milyen sport vagy fogyókúra?
2011. máj. 30. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért én a helyedben kétszer is meggondolnám. Én rengeteget fogytam a melleimből, 80E-ből 75B lettem, de iszonyúan megereszkedtek, úgyhogy most a korrekciós műtéten gondolkozom. Inkább maradtak volna nayok, mint hogy elkezdtek lógni...
2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ugy ahogy termeszetesen megnoveszteni sem tudod oket. Ha nagyon lefogysz, csak potyhedtek, logosak lesznek.
2011. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehetséges fogyni, hiszen egy részük zsírszövet. Sajna a lógás az veszélyes, de ha célzottan mellizomgyakorlatokat végzel, akkor esélyes, hogy ha sokkal kisebb nem is, de keményebb és formásabb lesz...
2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bix ***** válasza:

palm: mert szerinted van helyi fogyás ugye?


csak mellből nem fogysz. ha diétázol és mozogsz mindenhonnan, és igen a túlnyomórészt zsírszövetből felépülő melledből is. ezen lehet mellezéssel segíteni, de mivel a kifeszült bőr a nagyobb melledhez igazodott, így ha kimegy alóla a zsír... a bőr valamennyit visszahúzódik, de ugyanolyan feszes nem lesz. mellizom erősítéssel lehet egy minimálisat korrigálni ezen, de ettől még közel se lesz ugyanaz optikailag. ha most nem csüng akkor utána se ereszkedik sokat, viszont ellaposodik, és inkább körte formát ölthet. persze nagyban függ a fogyás métrékétől és a kiindulási formától is, nomeg a genetika, izomzat stbstsbt. de 99% hogy nem fog tetszeni a végeredmény...

2011. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem állítottam, hogy helyi fogyás van, csak azt, hogy az nem igaz, hogy nem lehet fogyni belőlük, hiszen jórészt zsírszövetből állnak. A kérdező is úgy tette fel a kérdést, hogy mivel tudná elérni, hogy azok IS fogyjanak, így nem értem, most voltaképp mibe akartál belekötni.
2011. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bix ***** válasza:

bocsi a lehetséges szó zavart meg, lehet hogy kicsit sok volt ma a meló.

átjött a mondandód, sory :)

2011. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mindjárt munkaidő vége, (nekem is) eressz le... :D
2011. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!