Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőröm? Ha minden nap edzek az elég? Vagy masszírozás vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sokat edzek, napi 3 liter vizet iszok, csak egészséges ételeket eszek, kerülök mindent, amiben sok tartósítószer, adalékanyag van.

A hatás megvan, mert teljesen elünt a narancsbőr, pedig még van 10 kg feleslegem.

2011. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló,le tudnád írni,hogy néz ki egy napi kajád,és hogy mit szoktál mozogni?

Köszi.

2011. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Napi 1500 kcal-át eszek!

Reggelire eszek csak szénhidrátot, akkor is csak extrudált kenyeret, hozzá felvágott, zöldségek, gyümölcs.

Ebédre, ha összejön főtt étel, ami teljesen diétás: leves, főzelék, grillezett vagy sütőfóliában sült hús zölségekkel.

Vacsora: Csak fehérje

Az étkezések között gyümölcs vagy joghurt


Egy héten 3 súlyzós edzést tartok, amit kombinálok Rubint Réka alakformáló edzéseivel. Ha nem súlyzózók, azaz pihenőnapom van, akkor legalább 40 percet kardiózok (aerobik, taposás). Egy héten 6 napot edzek, vasárnap a tényleges pihenőnapom.


Nem csak a narancsbőr tűnt el telejesen, de nem vagyok már zsíros, és szépen megizmosodtam, ami a karomon, fenekemen, lábaimon látszik nagyon jól.

2011. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Még azt szeretném kérdezni,hogy mennyi idő alatt történt a változás?
2011. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!