Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthoni sport a legjobb...

Milyen otthoni sport a legjobb? (lent)

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem fogyókúrázni. Igazából nem is nevezhető fogyókúrának, mert még kiskorúnak nem egészséges a fogyókúra mert a testünk még fejlődik. Igazából mindent eszek ugyan úgy de módjával. Reggelinél: csak pár falatot eszek hogy mégse üres gyomorral menjek el iskolába. Ebédnél: amit anyu főz de azokból is kevesebbet a megszokottnál. Uzsira: néha szoktam almát enni. Vacsorára: müzlit. Csak az lenne a kérdésem hogy ez mellett délután milyen otthoni sport lenne a legalkalmasabb ha combról és hasról szeretnék lefogyni? Pl.: Szobabiciklizés, felülések? Vagy ilyesmik? Irjatok még létszi otthoni sportokat, mozgásokat, vagy akár videót is küldhettek. (Normális,hasznos válaszokat várok.)
2011. jún. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

ez az étrend nem diéta.... KOPLALÁS!!!!!! reggelire: pl szendvicset kell enned. ( sonka,vaj paradicsom,stb) tízórai: pl egy körte v alma. ebéd. hát ne egyél zsírosat. a többi jó.. :) amúgy itt egy videó ez nagyon jó. mindegyiket csináld naponta :D rohadt jó *.*

[link]

14 L :)

2011. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szobabicikli tényleg jó, ha közben pl nézed a tvt akkor annyira le tud foglalni hogy észre se veszed hogy tekersz és még hatásos is.

Én is otthon "sportolok", minden amit el lehet képzelni vagy ami épp eszembejut, sokszor előveszek olyan gyakorlatokat amiket még suliban tesi órán csináltunk. És hatásos is minden, így is sikerült a karomról, vállamról és a hátamról fogynom és formásodnom.

Felülés helyett meg hasprést ajánlok, az hatásosabb és kevésbé fárasztóbb.

2011. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lábrázás, a TV előtt.
2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
este ne egyél szénhidrátot(műzli). a bicikli jó,az zsírt éget. a tornagyakorlatok pedig formálnak de nem égetnek zsírt
2011. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszii mindenkinek.

Reggel azért eszek ilyen keveset mert nem birok, éhes vagyok de úgy érzem mindha teljesen tele lennék.

2011. jún. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!