Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen a fenekem és mit...

Miért ilyen a fenekem és mit tudok csinálni ellene?

Figyelt kérdés

Ugrálókötelezek és Rékázok majdnem minden nap, de minden másnap tuti! Az a problémám, hogy a fenekem alul (majdnem a fenék-comb találkozásánál), ha összeszorítom a fenekem, lyukacsos! Mitől? Ez narancsbőr lenne? Ha simán állok, akkor nem látszik nagyon, de úgy is van rajta egy-két lyuk. Olyan, mintha "el lennék hízva" és semmi izom nem lenne a fenék-comb találkozásánál vagy nem is tudom, mihez hasonlítsam.


173cm vagyok 65kg, de azt mondják nem látszik rajtam, hogy ennyi vagyok, vékonyabbnak nézek ki.


A csípőméretem a csípőcsontnál 92cm, a fenéknél körbe 103cm, a derekam pedig 67cm. Kövér lennék?


21 éves vagyok.


2011. jún. 5. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, narancsbőrös vagy. Tornával illetve krémekkel jól karban lehet tartani. nekem régen nagyon-nagyon lyukacsos volt! brutálisan látszódott állva is, de mióta tornázok és kenem krémmel, látványosan javul az állapota! :)
2011. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok vizet inni ,

sok zöldség gyümölcs

kerülni a mekis kajákat, chipset, csokit, zsíros olajos egészségtelen kajákat

Igyál zöld teát, lehetőleg reggel éhgyomorra akkor méregtelenít

Vegyél sós fürdőt

Állítólag a szauna is jó rá

Hideg-meleg váltakozózuhany, ha zuhany alatt vagy akkor masszírozd kifelé az érintett területeket.Csípd össze és úgy masszírozd kifelé

De mindenképpen fontos az,hogy legalább félig meddig egészségesen étkezz. És lehetőleg kerülni a 7-8 órai evést.

2011. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

óóó, basszus... :S és miért alakult ki ott, ha tornázok én is? folyadékot is normálisan iszok... :(


köszönöm a választ!

2011. jún. 5. 14:30
 4/8 A kérdező kommentje:

Egészségesen eszem, figyelek a kajálásomra, eszek zöldséget is, gyümölcsöt ritkábban :S


Köszönöm Neked is!

2011. jún. 5. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozogj sokat és méregteleníts! Ez a narancsbőr, nem természetes állapot, mindenkinél eltüntethető a fenti kombinációval.
2011. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! akkor van remény :D és méregteleníteni, hogy? folyadéknapokkal, gyümölcsnapokkal? vagy hogy kell egészségesen?
2011. jún. 5. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van, aki genetikailag is hajlamosabb rá. Méregteleníteni nem szükséges, ha egészségesen táplálkozol, ez egy bugyuta szokás, léböjt és társai, amitől az orvosok néhány különleges esetet kivéve óva intik az embert. De ha már ilyemibe fognál, inkább kérdezd meg előtte a háziorovosd, mit javasol.

És igen, az egy hülye terület, elég nehéz átmozgatni. Tornázz rá picit többet, esetleg próbálj ki valami krémet, sajnos többet nem tehetsz, hacsak nincs pénzed drága kezelésekre, elvileg hatásosak. :D

2011. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés, mert én soha nem kellett méregtelenítsek, szinte kizárólag bio kajákat eszem. Anyukám már egy egész kis maffiát csinált maga körül, felvásárolja a környéken lakó öreg néniktől a zöldséget, gyümölcsöt és amit nem eszünk meg, azt lefagyasztja. Persze olcsón is jön ki, mert amikor azt mondod valakinek, hogy elhozod mind a 20 kiló eprét, akkor örömében baromi olcsón odaadja :) Tej, satöbbi szintén. Már külön élek, de szinte minden kaját tőle szerzünk be, mert azokban tuti nincs semmilyen vegyszer.

Szóval azt tudom ajánlani, hogy ha van rá módod, akkor igyekezz átállni az egészséges ételekre. Meg olvass utána a témának, mert vannak "tűzoltó" módszerek a méregtelenítésben, amik kicsit felgyorsíthatják. De alapvetően ez teljes életmódváltást igényel, és utána még idő, mire kitisztul a szervezeted és eltűnik a narancsbőr.

2011. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!