Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fenekem alatt közvetlenül...

A fenekem alatt közvetlenül vannak zsírpárnák, a combom hátul kicsit narancsbőrös. Mit lehet ezzel csinálni? Diétázok, és naponta használom az ellipszis trénert, de van valami külön gyakorlat, amivel a zsírpárnákat eltüntethetem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia sorstárs!


Erre a kérdésre keresem én is a válaszokat, már egy ideje.


Nekem bevált eddig, hogy napi minimum 1,5l ásványvízbe egy fél citromot csavarok bele, és azt iszom, mellette RR-ra tornázok néha-néha, mert nagyon uncsi... este mikor nem látnak, akkor a lépcsőházban 4 x megmászom a 4. emeletet :))))


Valamit használt, de a jó eredményhez idő kell...és időt is kell hagyni a szervezetnek, hogy azt a sok méreganyagot újra a vérkeringésbe pumpálja...


Kitartást!

2010. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a problémám.mondjuk narancsbőröm az nem nagyon van ,de az ottani hájacska nem akar eltűnni. pedig én minden nap 40 percet lépcsöző gépezek. és amúgy vékony vagyok. sajnos az alkatom ilyen, anyumék családjában az összes nőnek ilyen problémája van, pedig senki nem kövér. most fogom elkezdeni rubint réka tornáját is , meglátom mi lesz az eredmény.
2010. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A narancsbőr végeredményben dehidratált zsírsejtek sokasága. Igyatok napi 3 liter folyadékot minimum! Plusz ami nekem bevált, az a sok szauna, és futás/gyors gyaloglás mellé becsavartam a combom a nadrág alatt sima háztartási műanyag fóliával. Jól megizzaszt, és ez nagyon sokat segít. Meg a forró fürdő! Utána bőrfeszesítő krémek, vagy bármilyen hidratáló krém, próbáljátok ki.
2010. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Drága Hölgyek... Fogjuk már fel, hogy nincs helyi zsírégetés :) Nincs olyan gyakorlat, ami adott helyről égeti le a zsírt! A zsírraktár egy komplex egész! Megfelelő diétával és aerob jellegű mozgással (futás, séta, bringa) lehet eltüntetni. Sőt, mondok szebbet, a kaján múlik minden! Volt olyan páciensem aki szinte semmit nem mozgott, mert tényleg nem volt rá nagyon ideje, de semmi gond, a táplálkozását úgy csináltuk meg, hogy azzal is leadta a maga 40 kilóját alig egy év alatt.

Tökéletes táplálkozás nélkül, mindegy milyen DVD, mindegy milyen ellipszis tréner... Ha a test megkapja ami kell neki, és rákényszerítjük, hogy a zsírraktárakat eltüntesse, akkor azok eltűnnek és kész. Anyagcsere sebesség, fehérjeigény, szénhidrát igény... szépen fel kell mérni mindent, és meghatározni... Másképp nem megy... Ezért nem néz ki senki sehogy, bár mindenki orrvérzésig próbálkozik. Csak hát ez is tudomány, ha nem értek az autószereléshez, akkor még azt sem tudom milyen szerszámhoz nyúljak.

Sajnos valahogy a fogyókúrázáshoz mindenki ért... Aztán a kövér emberek mégis egyre többen vannak... Nem tűnt még fel senkinek? :)


Edző

2010. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

12:14!

Kedves "edző"!


Lehet lepontozni, de én edző ellenes vagyok!

NEKEM BEVÁLT AZ ÉN MÓDSZEREM, többet iszok, több zöldséget eszek, többet mozgok és ennyi! Nem kell túldramatizálni, tudományosan megmagyarázni. Csak utána kell olvasni, nem pedig pénzt kidobálni edzőkre,akik ugyanazt mondják el, ami sok-sok könyvben le van írva...


"Ezért nem néz ki senki sehogy, bár mindenki orrvérzésig próbálkozik. "


Hát én nem orrvérzésig próbálkozom, hanem ésszel teszem - és nem próbálkozom. Nekiálltam, ha valaki próbálkozik az már veszett fejsze nyele!!! Elég szomorú hogy nem vagyok edző, de egy edzőnek kell ilyet írnom... Én már úgy nézek ki, ahogy tavaly szerettem volna, hogy idén kinézzek! Én nem rohanok edzőhöz, mert amit mondanak azt már bármelyik könyvből meg lehet tudni, sőt még az ember olcsóbban is kijön!!! És autószereléshez visszatérve: ahhoz is van könyv, leírással...


"Sajnos valahogy a fogyókúrázáshoz mindenki ért... Aztán a kövér emberek mégis egyre többen vannak... Nem tűnt még fel senkinek? :) "

GÁZ HOGY ITT NEM FOGYÓKÚRÁRÓL VOLT SZÓ, hanem ALAKFORMÁLÁSRÓL nem tűnt fel?



Nézzd el a hangnemet, de ilyenkor mindig felforr az agyvizem, mikor egy edző itt elkezdi reklámozni magát, meg csinálni a fejét, hogy ő milyen nagy szakértője a témának... meg hát a "drága Hölgyek" sem egy jó kezdés...

2010. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

13.07 az alakformálás egy kreált szó, alapvetően ilyen nincs. A kérdező zsírpárnákat akar eltüntetni. Felőlem akár hívhatjuk "szotyolázásnak" is, a zsírpárnák eltüntetése diéta és mozgás (főleg diéta) kérdése.

Nem tudom mit forr az agyad egyébként... Amiket írtam igaz:

1. Egyre több a kövér ember

2. Túlnyomórészben mindenki csak próbálkozik

3. A hozzá nem értő idióta fogyókúrák és csodaszerek száma az eget veri


Én speciel nagyon örülök, hogy neked a megfelelő könyvek akadtak a kezedbe. Ha kicsit körbenézel itt, akkor ez 99%-ban nincs így.

Vagy úgy gondolod, hogy a csodaszerekről, 90 napos diétáról, ilyen-olyan 10-15 napos kúrákról, zselékről, tekercselésekről, fosató teákról, hogyan csináljunk zsírból izmot :) és hasonló borzalmakról szóló kérdések azt tükrözik, hogy az emberek képben vannak?

Te éppen kivétel vagy, nem értem mit hőzöngsz :)

Ami meg a modort illeti, az, hogy valaki "edzőellenes" az nem tudom mennyi intelligenciát feltételez... Kapásból minden edzőt lenézel, mert ismersz egyet? Vagy láttál már kettőt?

Én sem ítéllek el, nem mondom, hogy minden nő hülye, vagy minden kövér hülye... Általánosítani olyan primitív dolog. Nem te vagy az... hanem amit mondtál az az volt.

A Drága Hölgyeim, meg egy igazán kulturált megszólítás, az, hogy a te sértettséged mit képzelt mögé, azt nem tudhatom, és nem is tehetek róla...

2010. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

kedves edző. oké igazad van hogy sokan nem értenek a fogyókúrához és sok elhízott van aki keservesen próbálja leadni a kilóit hülyébbnél hülyébb diétával. de azt ne mondd hogy nem az alaktól/alkattól függ kire hogy rakódik a zsír.. pl itt vagyok én,160 cm 48 kg, napi legalább 40 perc aerob mozgást végzek, a kajálásra nagyon figyelek, semmi fehér lisztes dolog, semmi cukor, napi 5-6 kis adag, alacsony GI indexű szénhidrátok, este csak fehérje..stb.. és mégis van rajtam főleg a combomon egy kis felesleg, közben a felső testem meg kicsi, 34-es felsőket hordok...

na már most erre mit tanácsolsz? egész életemre grammra mérjem ki mennyit és mit eszek?? voltam ennél vékonyabb is , akkor meg az volt a gond hgy úgy néztem ki mint egy anorexiás viszont a combom akkor sem volt túl vékony. szóval ez ellen nem tudok mit tenni szerintem, de ha van valami ötleted akkor légyszi mondd.

2010. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15.38 Alkati dolgok vannak, de soha nem az, hogy valaki kövér! Alkati dolog (tehát genetika) lehet a születési zsírsejt szám, vagy az anyagcsere sebesség. Az anyagcseréjét viszont bárki fel tudja pörgetni, tehát ez mindegy. A születési zsírsejtszám az amiről te is írsz. Nálad alkati, hogy a több zsírsejt miatt, amikor a felsőtestedről már szinte eltűnt minden, a lábaidon még mindig van felesleg. Igazából itt a felsőtestet izomban fel lehet hozni, hogy arányos legyen az alsóval. Ami a nőknél viszont sajnos gond, hogy a mellek is zsírból vannak, tehát azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Minden esetre azért ne ess túlzásokba, ha neked van a világon a 'leghagymább' alakod, akkor sem lehetsz kövér ilyen paraméterekkel :)
2010. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neem nem mondom, hogy kövér vagyok. azért ezért az alakért is megdolgoztam/megdolgozok csak tényleg nem tudom mit lehetne még tenni, hogy jobb legyen. szóval azt mondod konditerembe kéne járnom és még ráedzeni a napi 40-50 perc aerob mellé?
2010. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
15.58 Ha nem zavarna egy kicsit izmosabb felsőtest, ami által arányosabbnak tűnnél, akkor igen! Kicsit nagyobb vállak, kicsit izmosabb kar, szélesebb hát... Jobb lesz meglátod! Ráadásul a több izom több kalóriát éget, tehát idővel az alsó testedet is könnyebb lenne formálni!
2010. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!