Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 121 Kilós Fiú vagyok,14 éves!...

121 Kilós Fiú vagyok,14 éves! Le szeretnék fogyni, mozgás nélkül . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Várom a válaszaitokat!
2011. jún. 5. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
fake kérdés, szánalmas vagy
2011. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem fake :) tényleg nem
2011. jún. 5. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás nélkül 1 dekát nem fogsz lefogyni.
2011. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Zsírleszívás vagy gyomorgyűrű.

Ennyi!

Miért nem akarsz mozogni?

2011. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
47%
lusta disznó,megérdemled,hogy így maradj.Mit akarsz elérni mozgás nélkül?nem értem.
2011. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
semmit, mert mozgás nélkül nem hogy lefogyni nem fogsz, de sokáig élni sem.
2011. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de igen le lehet fogyni mozgás nélkül, de nem érdemes, mert úgyis visszaszeded. Csak a diéta+mozgás segít. Próbáld ezt elfogadni, nyilván nem ekkora súllyal kell maratont futni, de gyaloglással is kezdheted. Aztán mikor már kisebb a súlyod, akkor kezdhetsz futni, vagy más sportot.
2011. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
lusta disznó mozgás nélkül nem lehet fogyni ennyi kilósan ha nem is futni vagy ilyesmi de legalább menj el sétálni a parkba egy órára, vagy keressetek fel a szüleiddel valami személyi edzőt mert így nem fogsz lefogyni. 120 kiló az betegesen sok!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

én egy másodpercet sem sportoltam és nem is fogok, de január elseje óta 32 kilót fogytam. ennyi, nem kell túlkomplikálni. én is nagyobb súlyról indultam és ha a korábbihoz képest kevesebbet eszel, akkor fogyni fogsz. ennyi. ne zabálj kenyeret, tésztát se sokat, sok víz, bár én ettem mindent igazából, meg heti 1-2 32cm-es pizza most is lemegy, 2-3szor bulizom egy héten, ahol alkalmanként megiszom biztos 10-15 sört, aztán mégis megvan a heti 1-1,5 kiló... kicsit változtass, nem kell drasztikusan és menni fog az magától.

persze nem azt mondom, hogy ne sportolj. sportolni jó és egészséges, de megy ez anélkül is.

2011. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha 14 évesen 121 kg lennél,a dokid már rég javasolt volna rengeteg dolgot, ha meg hormonális, akkor tudnád mivel jár...
2011. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!