Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék gyorsan?

:) :) :) kérdése:

Hogy fogyhatnék gyorsan?

Figyelt kérdés
Nem sokat csak 2-3 esetleg 4kg-t.Az étrenden nem igazán tudok változtatni,mert ugy anyu főz rám még csak 14 vagyok..Az az igazság hogy mozogni sem nagyon szeretek,bavallom kicsit lusta vagyok.De mégis szeretnék fogyni,mivel lehetne 2-3 kg-ot?vagy ha nem is fogyni legalább formásodni(kisebb,feszesebb combot,és lapos hasat akarok)És ezzel a Rubint Réka tornával ellehet érni valamit rövid idő alatt? ***** vagy ajánlhattok mást is..14L

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 6. 15:42
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Pont ebben a helyzedben vagyok mint te :D 13 /L
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem vagyok egyedül :D amugy én is csak 1 hónap mulva leszek 14 :D
2011. jún. 6. 15:48
 3/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ha csak ilyen kis fogyást szeretnétek (nem is kell ennyi idősen több, mert felborul a hormon háztartásotok) azt tudjátok csinálni, hogy tartós is legyen a fogyás, hogy mindenből esztek, de kevesebbet. Nem kell éhezni és koplalni, csak nem kell feleslegesen bevinni a tápanyagokat. Ha lehet a csokikat kerüljétek, és este 7 után ne egyetek, viszont naponta 2-3 liter vizet igyatok meg. Ja és persze a mozgás.


Így tartósan fogytok, nem kell semmiféle csodabogyóban hinni.

Sok sikert!

19/L

2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Én is ebbe vagyok :D de hidd el: szánd rá magad, hogy elmenjél valamit sportolni, mert megéri, a léleknek is jót tesz, én pl fogtam magam és beálltam kosarazni, meg ne egyél csak úgy unalomból, ne üdítőket igyál hanem vizet, vagy teát, és azt a Rubint Réka tornát meg csináld én is csinálom csak én a Béres Alexandrát xD Na szal hajrá ^^ 13/L
2011. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

2.nak:értem,köszi és a mozgásnak mit ajánlassz? :)

2011. jún. 6. 15:58
 6/27 anonim ***** válasza:
Német hasmenésjárvány.
2011. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Akármi jó, még a séta is. Elmentek túrázni, kutyát sétáltatni, kicsit futni velük, vagy görkörizni, bicó. Annyi minden van. Ha ezt a természetben csináljátok, észre sem veszitek, hogy mozogtok és nem is akartok annyira az ennivaló után nyúlni.

Az még fontos, hogy sose korogjon a hasatok, mert annál többet fogtok enni utána, és észre sem veszitek, hogy mennyit ettetek. Nem tudom, hogy milyen magasak vagytok és ehhez hány kg, de ne akarjatok nádszál vékonyak lenni, mert nem az jön be a fiúknak ;)

2011. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
2. voltam. :)
2011. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

próbáld ki azt, hogy bekötött szemmel eszel. Nem vicc. Ha látod, hogy mennyi van a tányérodon akkor tudat alatt, de meg akarod enni az összeset. De csukott szemmel addig eszel amíg úgy nem érzed, hogy elég. Próbáld ki 1-2 hétig, valószínűleg beválik.

Ja és a mozgás nélkül esélytelen. Ha izmosodsz egy kicsit akkor egyrészt jobban nézel ki, másrészt az izom az önmagában is sokkal több kalóriát éget hogy ha csak 'van' mint ha csont és bőr lennél.

2011. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

16:01:????

16:02--160cm és 49 kg vagyok..BMI szerint jó,de azér látszik hogy vastag a combob,nem olyan laopos a hasam(mondjuk az nem annyira,mert szinte mindig be van huzva,már csak megszokából is :D de szeretném ha nem csak ugy lenne lapos)

utolsó:oké,majd kipróbálom,és nem is akarok nádszálvékony lenni,csak kicsit formásabb lenni :)

2011. jún. 6. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!