Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókura idején ki melyik...

Kicsilany22 kérdése:

Fogyókura idején ki melyik kenyeret javasolná? Barna rozs kenyér, korpás kenyér, graham kenyér, hétmagvas rozskenyér!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
bármelyiket, csak sportolj legalább heti 3* 45 percet intenzíven
2011. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
aki fogyózik, egyáltalán ne egyen kenyeret! meg amúgy sem! minek? én évek óta nem vettem kenyeret.
2011. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és akkor kenyér helyett mit eszel?
2011. jún. 11. 20:18
 4/6 Zsolttötötötötö válasza:
Levegőt sem szabad venni....nehogy megtedd különben sosem fogysz le....
2011. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Elsőként a legfontosabb hozzáfűznivalóm,hogy a fogyókúra és diétázás csak idővesztegetés és felesleges munka. Sokkal érdemesebb és hatékonyabb a hosszú távú fogyás szempontjából kialakítani egy egészséges életmódot és táplálkozást aminek részei a pihenés,helyes táplálkozás és rendszeres testmozgás. A siker garantált ám ehhez alaposan tanulmányozni kell az ételek tápanyagtartalmát, mozgásfajtákat stb. Én tulajdonképpen nem fogyasztok egyáltalán kenyeret(nem diétázok viszont egészségesen és tudatosan élem az életemet), helyette abonettet és Norbi Update Rips-et eszek ha bármihez megkívánom a "kenyeret". Én sokkal jobban megszerettem és nem is hiányzik egyáltalán. A teljes kiőrlésű vagy magvas kenyerek nem tartalmaznak kevesebb kalóriát mint hagyományos társaik viszont magas rosttartalmuk elősegíti a könnyebb emésztést és hosszabb távon ellátja a szervezetet tápanyagokkal.Én régebben még Graham kenyeret is fogyasztottam a tudatos táplálkozás kezdeteként de azt tudni kell,hogy az ilyen bolti,pékséges "egészséges" kenyerek tartalmaznak glutént és nem sokban szénhidrát csökkentettek, mellette pedig még telenyomják őket mindenféle adalékanyagokkal is,hogy gusztusosabb,tartósabb kenyeret tudjanak eladni. Tehát én a legjobb megoldásnak tartom,ha megpróbálsz szépen lassan teljesen leállni a kenyérfogyasztással.:)
2014. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Mert a Norbi update termékek olyan egészségesek...:D
2014. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!