Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 5 napig nem eszek semmi...

Ha 5 napig nem eszek semmi mást csak gyümölcsöt, zöldséget esetleg levest akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

passz....

de most napokig nem ettem más csak coskit, mégis fogytam ..perzsde nem napi egy kilót..

2011. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szerintem jobban járnál ha a szemét kaját mellőznéd örökre és sportolnál attól jó alakod lesz és nem kéne fogyóznod sem soha.

Cukrot, fehér lisztes dolgokat, állati zsiradékot felejtsd el.

2011. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy milyen és mennyi gyümölcsöt eszel. Mert nagyon könnyen elképzelhető,hogy egy kilóval sem leszel könnyebb,az öt nap után.
2011. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Keveset akarok enni... mondhatni egy nap max 2× gyümölcsöt meg ezeket kb egy nap 2 jó ha eszek de muszáj le fogynom.. nagyon hamar
2011. jún. 11. 12:36
 5/10 A kérdező kommentje:
*lefogynom
2011. jún. 11. 12:38
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem kb 4-5 kilotol szabadulhatnál meg 5 nap alatt ha csak gyumolcsot, zoldséget ennél...bár mivel semmi energiát nem vinnél be a szervezetedbe, ezért lehangolt, fáradt leszel...és ez nem igen tesz jot a szervezetednek...ugyh gondold meg jol, inkább sportolj mellette...én kb 2 hetente szoktam 1 gyumölcsnapot tartani, akkor olyan 1,5 kilo szok lemenni az egy nap alatt, de mellette nagyon sokat iszom is...mért kell ilyen hirtelen fogynod?
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tök szuperül fogsz kinézni. -2 kg víz, salakanyag, -2 kg izomból. Zsír ugyanannyi marad, szóval még rondább is leszel :DD
2011. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszike ez jól esett ... de végülis leht igazad van.. ronda vagyok.. és nem fogok megszépülni :(
2011. jún. 11. 18:56
 9/10 anonim ***** válasza:
SPORTOLJ és az leszel! Éhezni nem jó semmilyen szempontból sem. Ha nem mozogsz akkor olyan leszel mint egy teliszart zokni. Ha mozogsz szép formád lesz és vékonyabb leszel ne a hülye kilókkal foglalkozz.
2011. jún. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat :) megoldom vhogy
2011. jún. 13. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!