Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ki fogtok nevetni de...

Most ki fogtok nevetni de mivel én túlsúlyos vok ezért a háj körbevette az ágyékomat és a péniszemet. Milyen gyakorlatokkal tudom eltüntetni onnan a hájt? Mert így eléggé pici! 12 éves vok 90 kg és 176 cm!

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyél normálisan és tornázz egy idő után a hasadról is eltűnik majd a zsír.
2011. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokkal!!!!
2011. jún. 11. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
futás,felülések.
2011. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

nehogy fuss ekkora túlsúllyal!


irány a háziorvosod, vizsgáljon ki, hogy van-e egészségügyi oka a túlsúlynak...iratkozz be úszásra és járj el bringázni, kérd meg a dokid, hogy állítson össze neked étrendet ..és iskolakezdésre sokkal soványabb leszel

2011. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
mondjuk azért bírom, hogy 12 évesen van 30 kg túlsúlyod és a legnagyobb problémád, hogy kicsinek látszik a kukid :D XD
2011. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak zsírégető edzéseket csinálj, a felüléseknek nincs értelme. Nagyon el vagy hízva, de még ilyen fiatal vagy, nyom nélkül eltüntetheted! Futni sincs egyelőre sok értelme, mert csak tönkreteszed a térded és a bokád. Tudod, mit csinálj? Minden nap (!!) gyalogolj kicsit gyorsabban, mint ahogy szoktál, legalább 1-másfél órát egyben. És ne egyél péksütiket, viszont nagyon sok csirkehúst és zöldségeket! Mielőtt lefekszel, azelőtt 3 órával ne egyél semmit. Nagyon hamar látszani fog az eredménye, sokkal jobb lesz az egészséged is, és a lányokat se fogod tudni levakarni!!:) Ha van kérdésed, írj privit. Sok sikert!:)
2011. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább van vmi motivációd egyem a szived:DDDD
2011. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tetszik egy lány de én nem mert túlsúlyos vok ezért elhatároztam hogy nyáron leadok min. 10kg t hogy lássa mire vok képes érte!
2011. jún. 12. 01:12
 9/10 timido ***** válasza:

Jaj de édes kisfiú vagy! Remélem 20 éves korodbam is ilyen áldozatkész leszel a nőkért! :)

Egyél mindent, fehérje (husik), szénhidrát (teljes kiörlésű kenyér - kérd meg anyukád, hogy vegyen neked ilyet), és zsírt is vigyél be a szervezetedbe. No meg olajat is (kevéske olajos meg minden nap)

És sportolj. Főleg kardiót, azaz amiben izzadsz. És meg lesz az eredménye.

2011. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem van egy osztálytársam, aki kb. olyan volt mint te ilyen korban. Ugyanúgy tetszett neki egy lány, és lefogyott miatta. De nem csak lefogyott, hanem utána eljárt edzeni is, és már meg se mondja róla az ember, hogy ő egyszer túl súlyos volt. Nagyon sok lánynak tetszik. :)

De ha komolyan akarod ezt is, akkor beszélj pl. a szüleiddel is, hogy segítsenek, meg hogy pl, anyukád is olyan kajákat csináljon, ami a fogyásodhoz megfelelő.

2012. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!