Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit megereszkedett a hasam...

Kicsit megereszkedett a hasam és a combom, hogy tudnám feszessé tenni?

Figyelt kérdés

20éves 164cm 55kg vagyok,de kezd zavarni,hogy lassan már kb 7centis zsírréteg van rajtam...mit ajánlotok,mit egyek és mit mozogjak? jó lenne,ha valaki össze tudna nekem állítani kb 5 napi mozgást és kaját...van itt olyan,aki ehhez ért?

nem futhatok a térdem miatt, nincs biciklim és nincs pénzem konditeremre,úszni is csak max másik városba tudok elmenni egy héten egy-kétszer

valamint epebeteg vagyok


2011. jún. 11. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ételhez nem értek, de mozgásnak tudok ajánlani pár torna gyakorlatot. Lábemelés, gyertya állásban lábnyitogatás, felülés, hasprés és esetleg egy hullahopp karikát is beszerezhetsz, az nem drága.. Szerintem ezek jók lehetnek és talán nem terhelik a térded. Ha ehhez valami jó étrendet kitalálsz (nézz neten valamit) akkor szerintem sikerülni fog..
2011. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm^^ várom a többieket is:)
2011. jún. 12. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!