Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok,130 kg-ról...

20 éves vagyok,130 kg-ról fogytam eddig 100-ra. Fenn áll a lehetősége annak hogy fogyás után a bőröm megereszkedett lesz és nem húzódik vissza?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak idősebb korban lehetséges?


Oldalról hogyan tudnám letornázni az "úszógumit"?


Minden tanácsot szívesen fogadok!


2011. jún. 7. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyorsan fogysz..
2011. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiatal korban nyilván ruganyosabb a bőr, de megvannak azért a fizikai határai. 130 kilónál már olyan nagy a súlytöbblet, hogy valószínűleg sosem lesz olyan a bőröd, mintha sosem lettél volna kövér. (Nekem is ilyen.) Egyrészt próbálj meg reménykedni, hogy genetikailag strapabíróak a kötőszöveteid, akkor kevésbé lesz plötyi fogyás után. :)


Amúgy igyál sok folyadékot, az segít a kötőszöveteknek, használj testápolót, az szintén javítja a rugalmasságukat, állítólag a hideg-meleg vizes zuhanyozás is segít valamennyit. Ja és a legfontosabb, hogy heti fél-egy kilónál ne nagyon fogyj többet, akkor lesz ideje a bőrnek alkalmazkodni.


Sok sikert! :)


26/N

2011. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Stimmel.


Nyomjad tovább, csak LASSAN...

Kitartás :)

2011. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt írják hogy Falusi Mariannak is egy időre abba kellett hagynia a fogyókúrát hogy a bőre tudjon alkalmazkodni a hirtelen sok fogyásához.


[link]

2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig Mariannra vigyáznak nagyon, és ha jól tudom, lassan fogyasztják...
2011. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos pszichológia eredetű a fogyás.
2011. jún. 7. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem mozogsz mellette, és nem ezsel sok fehérjét?


Szerintem akkor már most is rohadtul lóghat a bőröd...

2011. jún. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!