Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Nincs...

Miért nem fogyok? Nincs semmilyen fogyáshoz kapcsolódó egészségügyi gondom.

Figyelt kérdés

Így néz ki egy napi kajám:

reggeli:1-2 szelet glyx kenyér + 100 g csirkemellsonka

10 órai: egy kis gyümölcs, vagy csirkemellsonka

ebéd: általában csirkemellből készült, nem zsíros/szénhidrátos kaják, de ha hizlaló van, akkor keveset eszek belőle (tészta, krumpli soha)

uzsi: 125 túró

vacsi: 125 g túró


Vagy az uzsi vagy a 10 órai ki szokott maradni, mert várnom kell kaja után 2-3 órát míg tornázok.


A mozgás:

fél óra torna (norbi duci tréning, fitness kickbox), utána 1 óra szobabiciklizés (25 perc intervallumozás, utána normál biciklizés)


104 kg vagyok.


2011. jún. 15. 14:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És ezzel a módszerrel hónap alatt 1,5 kg-t fogytam.

Novemberben váltottam életmódot, azóta csak 15 kg ment le..

2011. jún. 15. 14:13
 2/14 anonim ***** válasza:
nálam is ez van... ugyanez az étrendem... vagy a típusom vagy én nem tudom mi az istennyila... :S én is havi 1-1,2 kg-ot adtam le,ami most -8 kiló... hát de nem tudom gyorsítani a jó istenért se... sőt! mikor intenzívebben sportoltam,megállt a fogyás...Aztán abbahagytam,megint fogytam... picivel többet ettem,még többet fogytam... mondtam is magamban,milyen egy hülye szervezetem van... :D De nézzük a jó oldalát,lassan ment le,nem szedem vissza többé,és nem kell aggódnom hogy nem lesz erőm folytatni a futást-úszást-bicajozást vagy bármit,ami hosszútávon nem tartozik a kedvenceim közé...
2011. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
November elején az volt a célom, hogy lefogyok kb 80-90 kilóra szeptemberig, és sulit válthatok.. Hát nem jött össze :((
2011. jún. 15. 14:33
 4/14 bix ***** válasza:

1: a mérleged csal

2: intergalaktikus energiával működsz

3: nem tartod be amit leírtál


ha naponta letolod a tornát, és így étkezel akkor a szervezeted energiát éget el, amihez nem viszel elegendőt be. ekkor lép be a 2-es pont. a hold és a nap energiájával mész. a hármast nem kommentálom


sikerült úgytűnik megvalósítani a lehetetlent, a szervezeted több kalóriát éget el mint amennyit beviszel, és mégsem fedezi sehonnan.


a kulcs hogy kéne számolni hogy mennyi kalóriát viszel be. ennyi mozgás mellett simán lehetne 2000 kcal is, mert lemozgod, olyan 80-90 kiló körül kéne fokozatosan átállni 1500-ra. de amit leírtál az 1000 se nagyon lenne meg. tehát van vagy alsóhangon 1500kcal amit vagy kiszűrsz a levegőből vagy a vákumból, de ha nem bontod a zsírt akkor máshonnan nincs hogy beszerezd...

2011. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
első vagyok... én is számoltam (1200-1500 kcal) mégse gyorsult fel a fogyás... pedig én aztán a bűntudat miatt sosem ettem többet... és ha ettem is volna,akkor se bírtam volna magamban tartani (egyszerűen a bűntudattól kihánytam volna(bocs)hánytatás nélkül) mondjuk én kevesebb súlyfeleslegről indultam(64 kg-->56 kg)
2011. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem ufo vagyok. Max reggel bűnözök annyit, hogy eszek 1 falatnyi kakaóscsigát.
2011. jún. 15. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Nha akkor csak előjön, hogy van itt egy kis bűnözés, és látod szinte teljesen meg is feletkeztél róla. Lehet több ilyen dolog is van, nah így valóban lassul a fogyás. Tisztázd le magadben, hogy mit akarsz elérni és játssz tisztán. Én már fél éve diétázom, és kb 1 hónapja nem ettem édességet, de még egy bolti gyümölcsjoghurtot sem.Magam készítem azt is el, friss gyümölcsből. Semmilyen kenyér félét sem fogyasztok, semmi tészta, semmi krumpli, és a súlyom egyszer sem állt meg. Heti 5-ször 1 órát edzek.
2011. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó, akkor kb heti 1x bűnözök, egy falatnyi kakaóscsigát. Ha ez annyira számít..
2011. jún. 15. 15:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is nagyon együttérzek veled, rémes, amikor hiába próbálod, nem megy le...


Nem lehet, hogy túl kevés az, amit eszel? Béres Alexandra honlapján van fen alapanyagcsere kalkulátor, ott számold ki, hogy mennyi kalóriát kell megenned, hogy ne álljon le az anyagcseréd. Amit írsz, nekem nagyon kevésnek tűnik. Én amúgy is ajánlom az ő módszerét, szerintem hatékony és jól viselhető.

2011. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ha ezzel az étrenddel plusz sporttal nem fogysz akkor vagy sokkal többet eszel vagy pedig még becsúszik egy kis ez egy kis az...vagy az is lehet hogy stagnáló stádiumban vagy.
2011. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!