Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bolero-t szabad inni?

Bolero-t szabad inni?

Figyelt kérdés
Aki diétázik v ügyel arra hogy mit eszik ,iszik annak szabad bolero-t innia vagyis az hozzátartozik a könnyeb italokhoz..
2011. jún. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bolerót alapból nem szabadna, tele van sok műsz*rral. A barátom is folyton issza, de borzasztó egészségtelen. Igen, akkor is, ha azt állítja magáról, hogy c vitamin van benne!
2011. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Olyan istentelen vegyszerszagot még italon nem éreztem. De a múltkor én is vettem, mert a sima vizet már untam. Citromlével elviselhetőbb. Azt írják a tasakon, hogy a belőle készített lötty 100 ml-e tartalmaz 1,56 kcal-t (1,5 l vízhez javasolják az 1 tasakot, de szerintem 3 literhez is elég).

De a sima citromos víz jobb szerintem. Főleg mélyhűtve nagy melegben.

2011. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:
jelentős mennyiségű szénhidrátot nem tartalmaz. de ennyi erővel lehet rágcsálni bármi kőolajszármazékot. annyi sz@rral van tele hogy én a számba nem venném. a fogyókúrát értelmes mennyiségben fogyasztva nem befolyásolja.
2011. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a legvackabb.. amikor vékony voltam és minden sz*rt ettem azért még bolerót sem ittam merrt iszonyú mű volt.. most meg már ugye egészségesen élek..de a boleró az iszonyú rossz!!!!
2011. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én néha iszok, ha nincs más:-D

Tényleg tele van minden sz@rral, ami egészségtelen, de cukrot nem tartalmaz, vagyis fogyókúra szempontjából nem ártalmas.

2011. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!