Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen mozgással...

Szerintetek milyen mozgással formálhatnám az alakomat? (kép lent) esetleg fogynom kellene?

Figyelt kérdés

[url= [link]

[url= [link]


2011. jún. 16. 22:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem sehogy,nagyon jó alakod van :D
2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont ugyanilyen alakom van.:) Én szeretnék fogyni,kb. 5 kilót. De főleg izmosodni szeretnék. Futni,biciklizni és teniszezni szoktam.:)


Jó linkek : [link]


[link]

2011. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én is kb annyit szeretnék!:)
2011. jún. 16. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
nem kell fogynod, bringázz és tornázz és hízz 5-6 kg izmot
2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
feszesíteni kéne. fuss,aerobikozz, járj konditerembe. heti 3-4 alkalom 1 órás sport az legyen meg.
2011. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! és szerintetek mennyi idő alatt lenne látható eremény? a heti 3-4 alkalommal?:)
2011. jún. 16. 22:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ártana változtatnod kicsit, mert már kezdesz narancsbőrös lenni, ha jól látom, pedig gondolom még 20 se vagy.. Heti 3*40 perc futás/biciklizés/csapatsport, + heti 2*40 perc pilates/jóga, és azért figyelj arra, hogy miket eszel!
2011. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon válogasd meg a kaját!!!Nem kell diétáznod, csak tartósítószer, színezék mentesen étkezz. Nem bántás, de én legalább 10 kg-mal több vagyok, de kb fele annyi narancsbőröm van. Figyelj a folyadékra és a mozgásra, így bomba alakod lehet, ilyen jó alapkkal!
2011. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sztem narancsbőrőm nagyrészt azért van mert nem szoktam inni..és ez nagyon meglátszik a bőrömön máshol is..sajnos alig tudok inni, kb 2-4dl az amit egy nap szoktam inni, vagy még annyi sem..:S meg persze az, hogy keveset mozgok! de köszönöm!
2011. jún. 17. 10:20
 10/12 anonim ***** válasza:

uuuu, szerintem csinos vagy! :)

de tényleg nem ártana, ha kicsit feszesebb lennél, és tényleg sok a naancsbőr :(


2-4dl víz? nem írtad el??? hogyhogy élsz még? na zene sürgősen változtass, igyál sokat (de ne cukros löttyöket), figyelj a kajára, heti 3X vmi sport, és BOMBA leszel!

nem kell fogynod, nagyon csinos vagy, én hasonló alakot szeretnék :)

2011. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!