Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délután 5 óra körül egy...

Délután 5 óra körül egy párizsis + uborkás/paprikás zsemle jó vagy rossz diéta céljából?

Figyelt kérdés
rendszeresen
2011. nov. 9. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem rossz ha belefér a napirendbe , amúgy jobb lenne ha a zsemle helyett mondjkuk rozsosat vagy teljeskiörlésűt ennél , a párizsi helyett szerintem jobb a sonka persze nem mindegy milyen fajta :) de szerintem estére jobb lenne tojás vagy zsírszegény túró gyümölcsel....stb találsz még ilyeneket
2011. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha egész nap csak azt eszed, akkor nagyon rossz.
2011. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nem étel, ezen kívül még keresve sem találnék problémát.

a zubi és a paprika jó, de kevés bennük a fehérje. (legalább vitaminok vannak bennük. bár kevés.)

2011. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem csak egész nap ezt eszem, csak a délutáni étrendemet akarom biztosítani ezzel és azért kérdeztem, jó-e ha az a délutáni étel :)
2011. nov. 9. 20:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Jobb, mint egy fél csokitorta, rosszabb, mint egy szelet csirkemell zöldséggel.

Hogy el lehessen dönteni, kéne tudni, hogy egész nap mit eszel és mennyit.

(Ha a személyes véleményemre vagy kíváncs: ha valaki kielégítően ebédel és vacsorázik, nem szükséges neki benyomni egy zsemlét 5-kor rendszeresen. A napi 5 étkezés is 3 fő és 2 kisebb étkezésről szól, du. 5-kor uzsonnaidő van, arra sok a zsemle. De ha 12-kor ebédelsz, 5-kor vacsorázol és 7-kor még eszel 2 almát, akkor nem olyan gáz.)

2011. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
minősége miatt akkor is kerülendők ezek a holmik, ugyan úgy ahogy egy zacskó chips vagy az említett csokitorta..
2011. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Aczél, akkor te mit ajánlanál délután 5 órára rendszeresség féleképpen?


Amúgy az egész napi étrendem:

reggelire mikor felkelek 1 pohár tejeskávé

suliban 2 kakaóscsiga

2-3 órakörül ebédelek, amit általában eszem: rakott krumpli, paprikás krumpli, krumplifőzelék, brassói, diós / mákos tészta, lecsó, rizses hús, tarhonyás hús.

és 5 órakor a zsemle ..

és estére zöldséget vagy gyümölcsöt eszem.


Nos ez még nem fix, ezért is tettem fel a kérdést hogy délutánra jó-e a zsemle vagy valami más kéne?

Vagy egyáltalán estére jó a gyümölcs vagy legyen inkább délutánra? zsemle+gyümölcs vagy csak gyümölcs nem tudom ..szerintetek?

A 2 kakaóscsigát is változtatnám, szóval van tanácsotok mit ehetnék suliban a 2 kakaóscsiga helyett?

Ja és csak vizet iszom. (Ásványvíz / csapvíz egyaránt)


Egyébként szálkásítani szeretnék, mert elég izmos vagyok, csak van rajtam pár kg zsír ..

Edzem (erősítek) is itthon minden nap, + sportolok is heti 2x 2 órában, és minden nap futok.


Nem: F

2011. nov. 10. 13:48
 8/15 anonim ***** válasza:

minden kenyérféle (kifli zsemle kenyér) származzon teljes kiőrlésű lisztből, rozslisztből

naponta többször egyél húst, a délelőtti kakaóscsigás sz.art mindenképp valami ételre cseréld, mivel szálkásítanál nem kell sok, de hús + zöldség sokkal jobb lenne a testednek. gyümölcsöt esténként emésztési okok miatt hanyagolnám, bár azt hiszem ez sokkal kevésbé problémás, mint a fehér lisztes holmik és a párizsi.

vigyél sonkát, húst suliba, ha csak krumplit kapsz ebédre akkor becsűrsz mellé egy doboz (100g) csirkemell sonkát (normális félét, nem aminek a fele hús, a másik fele meg adalék anyag) és ebédre is normális ételt ettél.

naponta pár szem diót megehetsz még, a jóféle zsírsavak pótlása miatt, a mennyiségeket meg úgy határozd meg (annyit egyél) hogy azért fogyjon rólad a zsír is, hiszen ez közben a célod.

2011. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Aczél, akkor mit ajánlasz suliba vitelhez?

És mit ajánlasz délután 5 órára rendszeresség féleképpen?

Vagy azt mondod hogy esti gyümölcsöt hanyagoljam, ezért délután ha eszek gyümölcsöt az jó? ajánlatos? és ha igen akkor csak gyümölcs vagy valami étel is mellé?

2011. nov. 10. 14:09
 10/15 anonim ***** válasza:

A felvágottak amik jók, azok méregdrágák. A jón azt értem, hogy nincs benneük cukor, szója, aroma, ízfokozó és egyéb adalékanyag. Én egy ilyet találtam a boltokban, de az 8 dkg volt csak és 900,-Ft...:(((

Ha figyelmesen végigolvassátok az összetevőket, szánalmas a húsipar...

Én már régóta nem eszek felvágottat..

2011. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!