Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki magyarázza el nekem,...

Valaki magyarázza el nekem, mi van a zsírral?

Figyelt kérdés

mióta odafigyelek az étkezésemre, körülbelül ezek a mennyiségek, amiket beviszek egy nap:

CH: 170-180 gramm

fehérje: 100 gramm

kalória: 1700-1900 kcal

az lenne a kérdésem, hogy ha a kelleténél több zsírt viszek be ( úgy tudom hogy 50-60 grammot kell egy nap) akkor az is hízlal? :S vagy elég a kalóriát és a szénhirátot néznem?

köszönöm a válaszokat előre is


2011. jún. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a zsír hizlal, hanem a szénhidrát.


Te hogy tudsz ennyi ch mellett fogyni?:O Nekem 2 év kellett ahhoz, hogy rájöjjek, hogy csak 90 g ch-nál fogyok.. :S Pedig sosem koplaltam

2011. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én nem fogyózom, csak súlyt tartok :) meg napi 40-60 percet edzek. kösszönöm a válaszod!

de ha esetleg több zsírt fogyasztok, akkor annak nem lesz hátránya? pl magass testzsírszázalék, vagy zsírosabb test, vagy narancsbőr stb...

2011. jún. 17. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Én rengeteg ch-t eszek, és mégis alig hízok vmit, és mikor fogyóztam, akkor is sok ch-t ettem (reggelire, ebédre sokszor, uzsira alma/banán, vacsira szendvics), szinte alig fehérjét, és mégis fogytam egy csomót, és nem izomból.

Bár abban napi fél-háromnegyed óra intenzív mozgás is volt.

2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és amikor a zsírt minimalizáltam, ch maradt, sokkal többet fogytam. Mondjuk utálom a zsíros kajákat, csak vékony vaj, stb.
2011. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!