Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 159cm magassághoz mennyi az...

159cm magassághoz mennyi az ideális egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 09:13
 1/5 bix ***** válasza:
a kérdés magában nem értelmezhető. mindenkinek más a genetikája, van akinek bitang mellei vannak, és azok se súlytalanok és még lehetne sorolni. van tükröd? látod magad? van felesleg rajtad? mennyi? ha sok akkor diéta. ha nem akkor csini vagy. ennyi.
2011. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek nagyjából igaza van...

Testalkattól függően 48 és 53 kiló közt kb. jó. De csak magamból indulok ki, én 160 vagyok, 53 fölött már éreztem, hogy kicsit kezdek vastag lenni, 48 alatt meg szörnyű gebe vagyok. 50 kiló nekem pont jó, de idősebb vagyok nálad nálad...

2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel a magassággal vagyok 53 kiló, de 2-3 kiló mínusz jól jönne.
2011. jún. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 50- től 60- ig
2011. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezzel a magassággal 44 vagyok.de nincs erős csontozatom,meg 4 évvel fiatalabb vagyok nálad.úgyhogy ennél biztos többnek kell lenned:)
2011. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!