Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális testúly? 14 éves,163...

Ideális testúly? 14 éves,163 cm magas,63 kg tömegű lány vagyok. Mi lenne az ideális testtömeg?

Figyelt kérdés

Eddig ezeket hozták ki a testsúly kalkulátorok:


1) 59.85 kg,

2) 54 kg,

3) 59.51,

4) azt mondja, hogy ez az ideális

5) 49-62 kg


Most akkor melyik "mond" igazat??? :S


2011. jún. 21. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
figyelj, ha sportolsz és izmos vagyakkor ez a súly tökéletes, viszont ha semmit nem csinálsz akkor sok.
2011. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sztem 55 kiló körül. de az az ideális amivel jól nézel ki.
2011. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, hogy egyátalán nem látszik rajtam... Pont ma néztem a tükörben, és "kerestem a hájamat", de nem találtam. Lehet, hogy az itthoni mérleg a rossz, mert már hónapok óta ezt mutatja? A gyógyszertári digitális mérlegen pedig csak 58 kiló vagyok...
2011. jún. 21. 14:04
 4/11 anonim válasza:

HA azt nézzük hogy én 14-évesen 168 cm és 40 kiló vagyok és egyáltalán nem sovány akkor neked az 50-55 lenne az ideális.


De ha szerinted jól nézel ki nehogy fogyózz csak az izmaidat erősítsd.

2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Azért azt nem mondom, hogy jól nézek ki, mert az elég nagyképű szöveg lenne, és különben sem tetszem magamnak... :) A biciklizés, úszás jót tenne, ugye??
2011. jún. 21. 14:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Én 168 vagyok, 58 kg, és azért rajtam van 2-3 kg feleslegben. Bár sportolni csak nemrég kezdtem...

De azért a dolog nem ennyire egyszerű, hogy 1-2 számadatból meg lehet mondani, hogy mi az ideális.

Ahogy írták mások is, az az ideális, amikor jól nézel ki. Függ az életmódtól, genetikától, a csontok erősségétől, sok mindentől. Nem annyira a kilók számítanak, hanem hogy feszes legyél, fitt és egészséges.

HAJRÁ!!!:)

2011. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
63kg a rohadt sok neked kb kb 53kgnak kéne lenned.az lenne a normál.nem tudom te hogy nézhetsz ki de én 165 cm vagyok és 55-56kg és elég husis vagyok meg fogyni is akarok.tehát szerintem neked sem ártana olyan 5kg leadnod. 15L
2011. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14:05-ös vagyok. igen a biciklizés jót tesz én naponta 42 km-t biciklizek de neked nem kell ennyit én már megszoktam a végén belejössz. de így nyáron jó ha sokat mozogsz és mire a suli kezdődik te leszel a legjobb csaj. Bízombenned.:D
2011. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Mutass képet! Akár jöhet priviben is,ne hallgass a sok hülyére,akiknek a napi étrendje a light cola és a saláta-.- van egy ismerősöm,165cm-vel 61 kg volt,és vékony!! miért? mert sportolt,és izom volt rajta .. de kb. 56,7 kgnak kéne lenned:)
2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezekkel az adatokkal sem vagy kövér, csak van rajtad egy kis fognivaló. De ez nem kínos/ciki, nem olyasmi, amit szégyellni kell. A mai divat szerint, a jó csaj nagyon vékony, és nincs rajta egy deka husi sem. De a divatok - mint tudjuk - sokszor butaságokra sarkallnak, és butaságokat is mondanak. Ne azt nézd, hogy a mérleg mit mutat, hanem te hogy mutatsz a tükör előtt, a rucijaidban. Azt nem merem mondani, hogy azt is vedd számba, hogy érzed magad a bőrödben, mert manapság már sok lány rosszul érzi magát, ha nem a testmagassághoz képest -120 a testtömege (vagy -130). Hagyatkozz a szemedre, ne mások véleményére, tanácsára, a mérlegre. Mert a tanácsok saját szemlélet alapján adódnak (pl. mondhatom én, hogy ez+ez finom, ha a másik azt mondja, meg ne kóstold, mert baromi rossz íze van. Te aztán úgy döntesz, hogy nem kóstolod meg, mert valaki azt mondta, hogy rossz. Az ember hajlamos a negatív kritikát erősebbnek, és az igazság szempontjából súlyosabbnak, vagyis igazabbnak értékelni.)
2011. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!