Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztus közepéig így le...

Augusztus közepéig így le mehet 10 kg?

Figyelt kérdés

Augusztus közepéig kéne lefogynom úgy 10 kg-t! De hogyan?

Én a heti 4-5 alkalommal történő úszásra és a naponta 30 perc szobabiciklizésre gondoltam, de sokan mondták hogy az úszás nem olyan jó. e mellett még néha úgy heti 2-3x eljárnék futni is úgy 30 percet! Ezt közepes diétával párosítanám. szerintetek ha ezt mind megcsinálom augusztus közepéig lemegy 10kg? A válaszokat előre is köszi! Bunkók kíméljenek! :)


2011. jún. 23. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyiből? Ha nagy a súlyfelesleged, akkor talán 5-6 kiló lemehet, ha kevés, akkor 2-3 körül.
2011. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az úszás nem olyan jó? A tüdőt, a szívet erősíti, én rengeteget fogytam vele, mert nem bírtam futni, fájt a térdem nagyon. Egy év alatt 25kg-ot fogytam úszással, szinte semmit nem változtattam az étrendemen, csak elhagytam a lisztet, és a cukrot...
2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem mindenki ezt írta amúgy 14/L 75 kg 160cm
2011. jún. 23. 11:26
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran úsztál? Ha én 2 hónapig minden nap eljárnék vagy 2 hétvégét levéve akkor én is fogynék? Mennyit?
2011. jún. 23. 11:27
 5/5 anonim válasza:
Ha kitartó vagy és ügyesen táplálkozol, akkor lemehet 10kg.
2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!