Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg nem tudom mit...

Most tényleg nem tudom mit gondoljak. Akkor hogy van ez a zöld teával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyről hallom, hogy zsírt éget, elősegíti a fogyást, de ha ezeket nem is, ha nem cukorral iszom, akkor semmiképp nem hizlal. Most nézem az Update kódokat:

Italok zöld tea 3

Akkor most hogy van ez??

köszi:)


2011. jún. 23. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan étel, ital ami égetné a zsírt. Fogyás szempontjából tényleg jó, nekem pl elveszi az étvágyam, szóval ha nem akarom telezabálni magam megiszok egy bögrével, és utána nem lesz étvágyam, legalábbis nem kívánok annyira semmit. Nem cukrozom, hanem édesítőt teszek bele, citromlé nélkül. Így ihatod, ha sokat is iszol akkor se lesz semmi bajod.
2011. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is mindig édesítővel iszom :) Csak ez a 3-as kód nagyon meglepetett. De lehet a Nestea-nek arra az agyoncukrozott utánzatára gondolt?
2011. jún. 23. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,arra gondolt. ANNO ÉN IS MEGKÉRDEZTEM A nORBITŐL,HOGY MIÉRT 3-AS ÉS EZÉRT:) nEM A RENDES ZÖLD TEÁRA,HANEM AZ AGYONCUKROZOTT vackokra gondolt:) Bocsánat a caps lockért:)) Nem vettem észre,hogy benyomtam:)) De már nincs kedvem emiatt újra írni az egészet:)) Szép napot mindenkinek!!!
2011. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oh, a Caps Lock legyen a legkevesebb :)) köszi, megnyugodtam ;))
2011. jún. 24. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete minden nap iszok fél liter zöld teát, vagy ízesítés nélkül vagy pár csepp frissen facsart citromlével. Nagyon finom, nagyon megszerettem és sokkal jobb a közérzetem.

Nagyon sok mindenre jó, többek között:

- méregtelenít,

- serkenti az anyagcserét,

- csökkenti a rákos, daganatos betegségek kialakulásának lehetőségét,

- antioxidáns hatású, azaz segít lebontani a pusztító szabad gyököket,

- csökkenti a koleszterinszintet, ezáltal a szívbetegségek kialakulásának lehetőségét,

- ellazítja a vérereket, ami csökkentheti a magas vérnyomást,

- erősíti az immunrendszert, ezáltal véd a fertőzések ellen,

- fluoridtartalma óv a fogszuvasodástól (amennyiben cukor nélkül isszuk!),

- koffein tartalma élénkítő hatású, serkenti a szellemi teljesítőképességet.


Tehát ha cukor nélkül isszuk nagyon hasznos és nem ettől fogunk elhízni. Szóval nyugodtan lehet inni, de ne hidd el, hogy a zöld teától fogsz fogyni, az csak egy kis plussz segítség, de diéta és mozgás nélkül a zöld tea önmagában nem sokat ér:)

16/L

2011. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!