Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap megennék csomó...

Ha egy nap megennék csomó brutál hízlaló dolgot, mitörténne?

Figyelt kérdés
Például egy egész pizzát, vagy két csomag csipszet, egy tortát betolnék valamelyik nap, de utána ugyanúgy ennék mint előtte, diétásan, akkor mi történne? Másnap vagy két nappal rá többet mutatna a mérleg, vagy egyáltalán nem híznék semmit? Csak kíváncsi vagyok, nem merném ám kipróbálni:D
2011. jún. 24. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kipróbálhatod. A legrosszabb, ami történni fog, hogy kihányod az egészet, valahol a második csomag chips közepén, de legkésőbb a 3. szelet tortánál.

Egy nap alatt nem lehet meghízni. Ahogy lefogyni sem.

2011. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Befosnál.
2011. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszarnál.
2011. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj én simán megeszek egy egész pizzát!Na jó nem simán már az utolsó két szelet nem megy le egy 6 szeletesből!De az szerintem nem olyan sok amit leírtál reggel megennéd a pizzát,délután két csipszet este meg egy kis tortát!Amúgy többet mutatna a mérleg de ha már másnap újra diétásan ennél akkor le is menne hamar!De a máj raktároz!!!!
2011. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be lehet iktatni a diétába egy egy csaló napot ami még előnyödre is válhat. Olvass utána a leptin nevű hormonnak.
2011. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!