Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak 1000kcal alatt fogyok?

Miért csak 1000kcal alatt fogyok?

Figyelt kérdés

171cm 69kg nő vagyok. 12kg-ot fogytam eddig 1400kcal-os étrendel(kevés szénhidrát-sok fehérje) és ehez párosul napi 1óra intenzív mozgás. 3héttel ezelőtt megállt a fogyás,sőt volt olyan hogy átlagban visszajött 0,5-1kg(nem a pisi-kaki-kaja és víz a szervezetben,azért írtam átlagban). Ekkor elkezdtem 900-1000kcalt enni,ekkor javult a helyzet,de ha most megint 1000kcal felett eszek akkor nem fogyok semmit.

Ne gyertek azzal hogy koplaltam,mert nekem 1400kcal bőven elég volt mivel egész álló nap ülő munkát végzek,mégcsak nem is gyaloglok meg semmi,az egyetlen mozgásom a napi 1óra kardió.


2011. jún. 24. 11:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
emeld a mozgást, és vezess naplót a bevitt kalóriákról.
2011. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Vezetek naplót. Mozgást emelni meg már nem igazán tudok,egy az hogy 1 óra alatt is nagyon elfáradok,2. minden nap reggel 7-től este 8-9ig folyamatosan dolgozok, és örülök hogy ennyit is meg bírok csinálni...

az 1óra ennyire nem lenne elég? Pedig még elég sok felesleg van rajtam,lenne miből fogyni. Akkor érteném ha az utolsó kilókkal küszködnék,de nem...

2011. jún. 24. 11:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az időt kell emelned. Dolgozz több súllyal, vált intervallum edzésre stb... használd a fantáziád :)

És a naplóba grammra pontosan mindent leírsz ami lemegy a torkodon?

2011. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen,minden grammot. Még azt is ha megiszok 1-2korty joghurtot. Megpróbálom akkor még magasabb intenzitáson/ellenállással csinálni,hátha.
2011. jún. 24. 11:51
 5/20 anonim ***** válasza:

Üdítőt is? Hagymát is? Almát is? Minden beleszámolsz? Ténylegesen?

Ha igen akkor menj el orvoshoz!

2011. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A napi 1 óra kardiónak bőven elégnek kéne lenni. De - feltéve, hogy egészséges vagy - ennyi mozgás mellett kevés az 1400, az 1000 meg pláne. Koplalsz.
2011. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Sőt,a párolt csirkemellhez a fűszerezést is beleszámolom. Sok kis apró dologból simán összejöhet akár 200kcal is,amit nem is vennék számításba.Tudom hogy beteges,de így érzem jól magam ha tényleg tudom aznap mennyit ettem. :)
2011. jún. 24. 12:08
 8/20 anonim ***** válasza:
De ha koplalna akkor fogyna is legalábbis a mérleg kevesebbet mutatna neki. Én még mindig arra tippelek, hogy nem valós az az 1000kcal vagy valami orvosi problémája van. 1400kcallal még mozgás nélkül is fogynia kéne 69kg mellett.
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

És nem az számít, éhes vagy-e, hanem hogy a szervezeted megkapja-e, amire szüksége van. Szerintem nem. Én is számoltam a kalóriát, normál étrenddel (semmi nasi, a többi meg egészséges és normális adag, nem sok, nem kevés) alig fértem bele a 2000 kalóriába, és hiába végzek ülőmunkát, biza éhes vagyok, ha nem eszem ennyit.

Nem tudom, te hogy nem vagy éhes.

Szerintem már annyira éhes vagy, hogy nem érzed...

2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem ez nem beteges, így kell csinálni! Akkor marad az orvos csajszikám!
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!