Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak 1000kcal alatt fogyok?

Miért csak 1000kcal alatt fogyok?

Figyelt kérdés

171cm 69kg nő vagyok. 12kg-ot fogytam eddig 1400kcal-os étrendel(kevés szénhidrát-sok fehérje) és ehez párosul napi 1óra intenzív mozgás. 3héttel ezelőtt megállt a fogyás,sőt volt olyan hogy átlagban visszajött 0,5-1kg(nem a pisi-kaki-kaja és víz a szervezetben,azért írtam átlagban). Ekkor elkezdtem 900-1000kcalt enni,ekkor javult a helyzet,de ha most megint 1000kcal felett eszek akkor nem fogyok semmit.

Ne gyertek azzal hogy koplaltam,mert nekem 1400kcal bőven elég volt mivel egész álló nap ülő munkát végzek,mégcsak nem is gyaloglok meg semmi,az egyetlen mozgásom a napi 1óra kardió.


2011. jún. 24. 11:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha ennél többet eszek akkor hízok! Mikor ennyire meghíztam max 2000kcalt ettem,igaz nem egészségesen,rosszat rosszkor,de nem volt több 2000nél.
2011. jún. 24. 12:13
 12/20 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Mert ez hülyeség, hogy 1400kcallal nem fogysz 1 óra mozgás mellett. Lehet, hogy hormonális problémáid vannak.
2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De akkor eddig miért tudtam fogyi? Most lett ilyen vacak a helyzet 3hete. Még várok kicsit,növelem edzés intenzitását és ha akkor sem változik semmi,megpróálom a dokit.
2011. jún. 24. 12:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Próbálj beiktatni csaló napot, hátha dob valamit. Az edzésen való emelés sem rossz ötlet.
2011. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a bevitt ételeken kell változtatni, nem a mennyiségen. Ebéd után ne nagyon egyél szénhidrátot (azért nem mondom, hogy egyáltalán ne, mert olyan kaját nem sűrűn találni, amibe semmi szénhidrát nincs, még egy almába is van 10 gramm gyümölcscukor, de az nem baj, akármit is mond néhány nagyokos), és sokkal több fehérje - meglátod, javul a helyzet :)
2011. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mellesleg hasonló cipőben járok, mint te, az utolsó 3 kilóm egyszerűen nem akar lemenni, de ez normális, jobban ragaszkodnak. A szervezet nem szeret a raktárokhoz nyúlni, főleg, ha már nincs is olyan sok belőle, szóval jobban ragaszkodik hozzá... kitartás, sokkal tovább tart ugyan és többet ingadozik (nekem is minden nap változik a súlyom), de lemegy.
2011. jún. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

De rajtam még van bő 15kg felesleg.

Az étkezésem a következőképp néz ki átlagban, reggeli zabpehely tejjel vagy zabkása vagy tk kenyér csirkemellsonkával, tízórai gyümölcs vagy joghurt,ebéd natúr párolt csirkemell,vegyes zöldségkörettel,max 30g light mozarellával,uzsi megint gyümölcs vagy joghurt,vacsi: sovány túró. Tehát tömény szénhidrátot csak reggelire eszek,a nap többi részében inkább fehérjét.

2011. jún. 24. 16:14
 18/20 anonim ***** válasza:
En annyit tudok segiteni hogy ne egyel kenyeret.Szerintem ez egy jo otlet.
2011. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Csokkentsd a bevitt szenhidrat mennyiseget es minimalizald a tej mennyiseget. Olvass utana a neten, sok fejletteb gondolkodasu szamomra valoban hiteles tudos vagy hozza erto ir errol. Lenyegeben az Attkins dieta is ide kapcsolodik, de azt nem mindenki tudja megvalositani. Pl en sem, mert a munkam miatt sokat utazok es nem tudtam volna betartani. 33-35 kilot dobtam le bo fel ev alatt. Ami meg a kaloriakat illeti en ugy vettem eszre, hogy kb 1000-1500 kozott ha mozogtam akkor fogytam. Bar en 30 eves ferfi vagyok. Ara mindenkeppen figyelj, hogy a vitamin es asvanyi anyagokat folyamatosan potold. Sajnos erre nem eleg egy atlagos multivitamin. Linkelhetnek oldalakat, de nem szeretnek itt senkivel sem taplalkozassal kapcsolatos nezetbeli konfliktusba keveredni. En tudom, hogy mi jott be, pedig annyian meg akartak mondani hogy mit hogy csinaljak. utolag meg jobban rohogok rajtuk. Lenyeg, hogy a tej/tejtermekek es a szenhidrat csokkentese jo kiindulo pont lehet. Keress ra...
2011. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok.

Csak most latom egyik hozzaszolasod amibol kiemelnem a hibakat:

-reggeli zabpehely tejjel vagy zabkása vagy tk kenyér

-joghurt

-sovány túró


zsir kell a szervezetnek a zsirban oldodo vitaminok miatt. fogyokuram alatt ettem pl tepertot is csak minimalis kenyerrel es jo sok pareadicsommal. volt, hogy a kenyeret el is hagytam.

2011. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!