Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hallottatok már a pár napos...

Hallottatok már a pár napos almadiétáról?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam egy olyan diétáról, ami arról szól, hogy néhány napon keresztül kizárólag csak almát lehet enni, és mellette rengeteg folyadékot kell inni. 3 nap alatt 4kg-t fogyott állítólag az illető. Épp fogyókúrázom 3kg-t sikerült leadnom, és jól jönne hamar -4kg. Szerintetek hatásos lenne? Próbáltátok már? Előre is köszönöm a segítséget! :)
2011. jún. 25. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, ez eg yjóféle tisztítókúra..
2011. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én korábban ki akartam próbálni, de aztán letettem róla. Szerintem ezt inkább érdemes, aki csak tisztítókúrát akar. Ha fogyózol szerintem nem érdemes, mert akkor utána lehet a többszörösét fogod visszahízni annak, amit leadtál. De ez csak az én véleményem... :)
2011. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy gyorsan szeretnék lefogyni 5-6kg-t, tudom nem most kellett volna neki állnom, de jó lenne, ha július közepére sikerülne. Mit tudnátok akkor ajánlani? Elég lenne hetene -2kg is! :D
2011. jún. 25. 22:07
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy egyik ismerősöm szerint így, hogy elkezdődött a fogyásom, a zsír is lejön nem csak tisztítókúrának lenne jó, ez sem lehetséges?
2011. jún. 25. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg tisztítókúra inkább, de annak jó, pár napig nem lesz bajod tőle. De készülj fel rá, hogy baromi éhes leszel, és a fogyás nem zsírból lesz.
2011. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én most fogok fogyókúrába kezdeni... :D De ha bevállt az eddigi módszered, akkor folytatsd inkább. Lassan, de biztosan. Egyél naponta többször , kevesebbet, meg sportolj :) én napi 1 órát szoktam minimum bicajozni. :)
2011. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22:51 és 22:02 ugyanaz voltam :)
2011. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ettől nem fogsz látványosan fogyni, pedig gondolom az lenne a várt cél. Ettől kimegy belőled a sok folyadék és felhalmozódott "kaki", szépen fogalmazva. Fogyni max. 2-3 centit fogsz, pocakból (már ha van egyáltalán), ami felér egy kiadós wc-zéssel. Szerintem inkább kapcsolj valami turbó-tornára, attól sem fogsz fogyni, de ha szerencsés alkat vagy, feszesebb leszel.
2011. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

jaj de aranyos vagy!

köszi

2011. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
jaj bocsi msn-re akartam
2011. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!