Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátnőm úgy fogyózik hogy...

A barátnőm úgy fogyózik hogy csak zöldséget, gyümölcsöt és grill csirkét eszik, és 3 hónap alatt így akar lefogyni 25 kg-ot, ez sikerülhet neki?

Figyelt kérdés
Meg mellette 2 óra torna.Egészséges ez?Tényleg le tud ennyit fogyni?
2010. szept. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lehetséges, és bizos, hogy nem egészséges. Ennyi idő alatt ennek a felét kéne lefogyni vagy annyit se, különben a következő lépés a plasztikai sebész lenne. Szerintem ki se lehet bírni három hónapig csak zöldség-gyümölcsön meg grillcsirkén.
2010. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm... nem hangzik rosszul, ártani szerintem nem árt, néha mondjuk betehetne főtt marhahúsos napokat, többek között azért, mert meg fogja unni a csirkét... elvileg sovány husi + zöldség + (válogatott) gyümi simán lehet nagy fogyás, de 3 hónap alatt 25 kiló egyrészt valószínűtlen, másrészt egészségtelen... én 15 kilót fogytam kb 1-1,5 év alatt (fogyókúra nélkül mondjuk, de ez már másik történet, a kérdés szempontjából totál irreleváns) és még így is vannak fogyási csíkjaim a fenekemnél, combomnál... nem feltűnő, de ott van... ha valaki 3 hó alatt "dob le" 25 kgt, annak lógni fog a bőre mindenhol... utána tényleg plasztikai sebész, ami meg nem 2 forint... de az ötlet nem rossz :) Csak vigyázzon a gyümölcsökkel, mert sokban rengeteg a cukor...


22/L

2010. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 év alatt lehetne ennyit lefogyni egészségesen. És jó kérdés, hogy a 2 óra torna milyen (intenzitás, mozgásforma).


Egyébként én a gyümölcsöt hanyagolnám a diéta alatt, a zöldség az mehet nyugodtan, és mellé rengeteg fehérje.

2010. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!