Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt most hogy kell értelmezni...

Ezt most hogy kell értelmezni a LEVEL-diétában?

Figyelt kérdés

A DIÉTA UTÁN MINDEN HÉTFŐN SZIGORÚ NAP KÖVETKEZIK:


REGGELI: 1 pohár citromos víz


EBÉD: 1 alma, 1 kétszersült


VACSORA: 1 tojás, 1 paradicsom, 1 kétszersült


A diéta menete a 3x5 nap,tehát akkor melyik hétfon?A 15 nap utáni osszes hétfon, vagy pedig 5 nap utáni hétfo?de akkor nem tudom betartani azt a hétfot ami le van írva .:S


És milyen szigorúnap kovetkezik a diéta végén?mert hallottam már egy hozzászólótól.


Belebonyolódtam..légyszi magyarázzátok már el.


Elore is koszonom!!!!


2011. jún. 27. 11:26
 1/5 bix ***** válasza:
erre egy jó szó van. koplalás. jojó effektel meg köss barátságot
2011. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobd ki a fenébe és diétázz normálisan, minden nap ugyanazt, de a többit megtalálod, pl bodybuilder.hun (nem csak testépítpknek)
2011. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Norbi fogyókúráról hallottál már? Anyukám ettől fogyott le 25 kilót. Itt bármit ehetsz csak nem mindegy mikor eszed. Olvass utána. Megéri. :) És elárulom, hogy előtte anyum is ezeket a kétszersültes diétákat próbálta, de ez ugyan semmit se ért neki, még inkább hízott is.
2011. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti,h miutan mar befejezted a dietat,elet vegeig minden hetfon ezt az etrendet kell kovetned,h tartsd a sulyod.
2011. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki a sz*rom csinálja ezt élete végéig? Ne álmodj már, azt az ágyban kell alvás közben.. ez épp olyan, mint a függőség meg a rendszeres gyógyszerszedés.. kinek jó az?:S
2011. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!