Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szénhidtármentes diétában...

A szénhidtármentes diétában miket szabad és kell is enni?

Figyelt kérdés
Mivel felszedtem jó pár kilót leszeretném adni. Nem alkarom éjeztetni magam mivel tudom,hogy kell az energia a szervezetemnek. Csak azt nem tudom miket lehet enni. Tudnátok ebben segíteni nekem? Nem akarok visszaszokni a régi táplálkozási módomra a diéta után,mert nem akarok visszahízni. 19L
2011. szept. 7. 16:22
 1/3 bix ***** válasza:

zsírt. tényleg. ketogén diéta. persze edzés mellett hatékony és tényleg csak profik használják (meg amatőrök próbálkoznak vele nem sok sikerrel...)


ha nem ketogén a diéta akkor az nem szénhidrát hanem kalóriamentes diéta és akkor semmit nem lehet enni

2011. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mármint zsírt meg húst. de CH bevitel nélkül, zsírral és hússal is lehet hízni..


igazából inkább kiegyenlítetten kéne enni szénhidrátot is, és zsírt, húst. összes energiabevitel legyen kevesebb, mint az elhasznált, hogy miből származik az az energiatartalmat tekintve mindegy. ch azért (ketogén diéta ide vagy oda) kell a szervezetnek.

2011. szept. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 keval94 válasza:

Sok fehérjét és kevesebb szénhidrátot egyél.

Fehérje dús kaják pl: csirkemell pulykamell, sovány húsok, natúr joghurt, zsírszegény tejtermékek iesmik

szénhidrátos: rizs krumpli kenyér pékcuccok

és kerülni a zsíros kajákat;)

2011. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!